г.Одесса, Космонавтов, 32, оф.7

1-й этаж

09:00 - 18:00 Сб:10.00 - 14.00

Вс - выходной

Зв’язок із автомобілем на підсвідомому рівні

 Статті    

Одеса RFIDНині нерідко автомобіль є основною гордістю свого власника. У процесі експлуатації відбувається повне єднання живого організму та сукупності механізмів. Установка системи контролю автотранспорту лише підвищує взаєморозуміння, збільшуючи задоволення від водіння та повсякденного обслуговування. Це не повинно когось дивувати, оскільки кількість чесних, порядних і безкорисливих людей неухильно скорочується, а гарний, потужний автомобіль може стати справжнім другом та помічником, який ніколи не підведе.

Правильне використання RFID зчитувача забезпечує досягнення одразу кількох можливостей. Значно підвищується рівень захищеності машини, завжди можна дізнатися про її місцезнаходження, відстежити номерний знак. Все це корисно у боротьбі з викрадачами, а також прагненні обмежити доступ транспортних засобів на закриті об’єкти. Сучасні системи довели свою спроможність в організаціях, що надають послуги з транспортування цінних вантажів, обслуговування населення тощо. Імовірність розкрадань палива з боку недобросовісних водіїв чи відхилень від заданого маршруту повністю виключена.

Компанія АВЕГА СИСТЕМ Одеса пропонує RFID системи в Одесі та області. Розробка, впровадження, встановлення та обслуговування.

Зв’язок з автомобілем не втрачається ніколи і здійснюється з використанням сучасної комп’ютерної та супутникової техніки. Розвиток цього напряму стало продовженням розробок, що призвели до появи широкого розмаїття звичних сигналізацій. Сьогодні дороге майно перебуватиме під надійною охороною, а експлуатація транспортних засобів спрощена настільки, що крутити кермо можна за допомогою одного пальця, а перемикати передачі необов’язково, у вигляді присутності гідравлічних, електричних підсилювачів та автоматичних коробок передач.

Багато досвідчених і водіїв-початківців підтвердять факт того, що перебуваючи за кермом відпочивають – нагальні проблеми відходять на другий план, коли пейзажі за вікном швидко змінюються, в салоні звучить приємна музика і фантазія нічим не обмежена. Кожна людина, що поважає себе, повинна мати навички керування автомобілем, щоб не позбавляти себе одного з головних задоволень сучасного світу. Користь від швидкого і незалежного переміщення від одного пункту до іншого виявиться очевидною, будь-якої миті вдасться пуститися в далеку подорож, випробувавши масу позитивних і незрівнянних емоцій.

5/5 - (6 votes)