г.Одесса, Космонавтов, 32, оф.7

1-й этаж

09:00 - 18:00 Сб:10.00 - 14.00

Вс - выходной

Зсувні ворота

 Статті    

Зсувні воротаУ більшості випадків на дачних ділянках, вже встановлені або встановлюються класичні ворота, що складаються з двох стулок. Бувають проблеми, коли місця для їхнього відкриття замало. Для комфортного користування такою брамою, необхідно резервувати місце двору. Якщо ворота відчиняються на зовнішню сторону, проблеми виникають, коли поряд проїжджа частина дороги, така конструкція є не зовсім безпечною.

Як варіант, цю конструкцію воріт можна успішно замінити воротами, які складаються з однієї стулки і зсуваються в один бік. Така конструкція або зсувні ворота значно економить простір і є більш безпечною при експлуатації. Значна відмінність від двостулкових автоматичних воріт – це значна економія, тому що в даному випадку потрібен лише один привід.

Для реалізації цього проекту необхідно ознайомитись з конструктивними особливостями конструкції, визначити послідовність усіх робіт.

Виготовити цільну стулку воріт, особливих труднощів не складе. Можна зробити ворота зі старих стулок. У будь-якому випадку за допомогою зварювання необхідно виготовити каркас воріт, після чого обшити його матеріалом. Вибір матеріалу проводиться в залежності від особливостей загального плану облаштування ділянки. На тому боці, куди зрушуватиметься стулка, необхідно буде залити фундамент, на який монтуватиметься електропривод воріт. Глибина фундаменту має бути такою, щоб витримувати навантаження, які діятимуть на нього під вагою воріт. У фундаменті необхідно буде передбачити та залити кріплення для блоку електроприводу.

Мотор для приводу воріт у рух також повинен бути досить потужним, щоб міг відкривати і закривати ворота без особливих зусиль. Слабкий мотор перегріватиметься, і експлуатаційний період значно знизиться. На вал електродвигуна встановлюється зубчаста шестерня, бажано якщо вона буде виконана з латуні. При обертанні шестерня переміщає ворота, рухаючись зубчастими елементами, прикріпленими до воріт. Зубчасті елементи виготовляються на основі твердої штучної смоли, збирається в єдиний ланцюг, що дорівнює довжині воріт.

На полотно воріт унизу спочатку тимчасово встановлюється зубчасте колесо, що дозволить визначити висоту зубців зубчастого елемента. До самих воріт протягом нижньої рами приварюється труба чотирикутного перерізу, до якої згодом за допомогою різьбового з’єднання кріпиться шина зубчастого елемента. В даному випадку це необхідно для того, щоб мати можливість закривати ворота щільно і щоб зубчасте колесо, було куди «йти» при закриванні воріт.

Необхідно буде змонтувати фіксатор, який утримуватиме ворота від повного відчинення. На фіксаторі та з іншого боку, необхідно буде також встановити гумові обмежувачі, які будуть амортизуючими подушками, при максимальному відкритті та закриття воріт. Ворота в даному варіанті рухаються на колесах спеціальною напрямною. У разі включення приводу воріт може бути як ручним, і дистанційним.

Під час проведення робіт із підключенням електроживлення до електроприводу потрібно діяти з особливою обережністю. Прокладка кабелю також має бути захищена від пошкоджень. Місця, в які може потрапити волога, необхідно зробити герметичними.

5/5 - (6 votes)