г.Одесса, Космонавтов, 32, оф.7

1-й этаж

09:00 - 18:00 Сб:10.00 - 14.00

Вс - выходной

Як вибрати автоматику для розпашних воріт

 Статті    

Як вибрати автоматику для розпашних воріт

Розпашні ворота є одним з найбільш популярних видів воріт на сьогоднішній день. Їхньою відмінністю є низька вартість виготовлення та установки в порівнянні з іншими видами воріт. Однак, для максимального комфорту та безпеки використання, розпашні ворота повинні бути обладнані автоматикою.

Компанія Авега Систем Одеса пропонує купити розпашні ворота з можливістю встановлення автоматики.

Ми здійснюємо замір, виготовлення, доставку та монтаж воріт з урахуванням усіх вимог замовника.

Вибір відповідної автоматики для воріт включає кілька важливих кроків:

Крок 1: Визначте розміри воріт.
Перед покупкою автоматики для воріт необхідно визначити розміри воріт, включаючи ширину і висоту стулок. Ця інформація допоможе вам вибрати відповідну автоматику, яка зможе впоратися з вагою та розміром воріт.

Крок 2: Виберіть тип приводу.
Існує кілька типів приводів для воріт, включаючи гідравлічні, електромеханічні та важільні. Гідравлічні приводи мають більшу силу, що дозволяє використовувати їх на воротах великого розміру та ваги. Електромеханічні приводи більш компактні та економічні в експлуатації. Важельні приводи зазвичай використовуються на воротах малого та середнього розміру.

Крок 3: Визначте тип керування.
Існує кілька варіантів керування автоматикою для воріт, включаючи пульти дистанційного керування, клавіатури, датчики руху і кнопки на стіні. При виборі автоматики для воріт необхідно враховувати зручність використання, надійність та рівень безпеки.

Крок 4: Виберіть правильний бренд.
Надійність і довговічність автоматики для воріт є дуже важливими факторами. Виберіть виробника, який має гарну репутацію та пропонує довгострокову гарантію на свої вироби.

Крок 5: Встановіть автоматику для воріт.
Установку автоматики для воріт слід проводити професійними майстрами, які мають досвід роботи з таким обладнанням.

5/5 - (1 vote)