г.Одесса, Космонавтов, 32, оф.7

1-й этаж

09:00 - 18:00 Сб:10.00 - 14.00

Вс - выходной

Як правильно вибрати секційні ворота

 Статті    

Як правильно вибрати секційні ворота

Як правильно вибрати секційні ворота? Давайте розберемося із цим не простим питанням. Вибір та придбання нових гаражних воріт є справою клопіткою та неординарною, тому при їх купівлі бажано володіти інформацією про різні типи воріт, експлуатаційні можливості та комплектацію. Тільки так можна підібрати оптимальні для кожного об’єкта ворота та комплектуючі до них.

Як зробити той самий єдино правильний вибір, людині який не є фахівцем в даному питанні при всьому різноманітті варіантів і різноманітності інформації, адже подібні речі купуються, як правило, раз і назавжди. Виявляється, все не так складно, для цього просто потрібно міркувати логічно і прислухатися до інтуїції. Це загалом, зокрема пропоную звернути Вашу увагу, на деякі моменти, які згодом допоможуть вирішити «проблему вибору».

Конструктив

На перший погляд, усі секційні ворота в Одесі абсолютно однакові, як на вигляд, так і за принципом дії, однак, наприклад, усі автомобілі теж їздять на однаково-круглих колесах, коштують лише чомусь різних грошей.

Виявляється, комплектація секційних воріт (секції, або ламелі, механіка та автоматика) теж відрізняється за своїми конструктивними та якісними характеристиками. А саме, необхідно звернути увагу на конструкцію ламелі в розрізі, внутрішня і зовнішня стінка якої повинні бути пов’язані між собою, так званий «технологічний замок»

Як правильно вибрати секційні ворота

Як вибрати секційні воротана прикладі ламелі «Hormann»

Як вибрати секційні ворота

Як вибрати секційні ворота

і відповідно не повинні мати технологічних розривів, як у інших виробників

Крім того, між ламелями для досягнення більш високих теплоізоляційних властивостей (див. порівняльну таблицю) необхідна наявність гумового ущільнення завальцованого в ламель як у ламелі Hörmann.

Порівняння теплоізоляційних властивостей секційних воріт Hörmann з іншим будівельним матеріалом:

Вибір секційних воріт

В іншому випадку, через так званий технологічний розрив, ламель (з часом) може змінити свої геометричні параметри, які вплинуть не тільки на зовнішній вигляд воріт (пагорби, смуги нерівності), а й на довговічність елементів механіки та автоматики через зростання. на них навантаження.

Чітко видно переходи між ламелями на воротах інших виробників:

вибір секційних воріт

Наведене в даному випадку «міжламельне» ущільнення виконане з піноматеріалу, який, внаслідок перепаду температур почне пересихати і фарбуватися, звичайно поступово і візуально непомітно, так само поступово, але більш помітно почнуть зростати витрати на опалення гаража.

Ламелі інших виробників спираються на ущільнення з піноматеріалу:

Ламелі інших виробників

Що ж до механіки (троси, петлі, ролики та ін.), то вони не повинні мати видимих дефектів лиття, або штампування, повинні бути оцинковані мати переважно «блискучу» поверхню. Троси не повинні мати «розпушування» ниток, а їх кінці, сплетені в петлі, повинні бути оснащені коушами і надійно опресовані.

Крім того, ворота Hörmann відповідні сучасним стандартам безпечної експлуатації, в обов’язковому порядку оснащуються системою захисту від розривів тросів, пружин і захистом від затискання пальців.

Захист від падіння воріт:

Захист воріт Хорман

Захист Hörmann – якісний захист:

Безпечний напрямок воріт у безпечних ходових шинах. Регульовані патентовані ходові ролики, стабільні кронштейни роликів та безпечні ходові шини унеможливлюють вискакування полотна воріт. У такий спосіб полотно воріт безпечно розміщується під стелею.

 

Ворота «Hörmann» захищені від розриву пружин

Ворота «Hörmann» захищені від розриву пружин:

Техніка торсіонних пружин із вбудованим пристроєм захисту від обриву пружин. Секційні ворота Hörmann з торсіонними пружинами по обидва боки відрізняються наявністю патентованого пристрою захисту від обриву пружин. Вони негайно зупиняють ворота у разі обриву пружини та полотно воріт не падає.

 

Захист від затискання пальців

Затискання пальців на воротах Hörmann виключається:

Захист від затискання пальців на бічних коробках. Hörmann коробки повністю закриті знизу догори. Так що між полотном воріт та коробкою неможливо защемити пальці!

 

Сертифікат Хорманн

Сертифікат Hörmann:

Ворота з приводами будь-якої комбінації були перевірені на відповідність європейському стандарту 13241-1. Безпечніших воріт просто не буває. Варто порівняти!

 

Ворота інших виробників:

ворота інших виробниківУловлювальні пристрої з обох боків, троси необхідно закоротити.

Недоліки воріт інших виробниківЗазор у зоні захисту від затискання пальців перевищує 6 мм. Зазор настільки великий, що затискання пальців неминуче!

недоліки ворітПристрій захисту від облома пружини на кожну пружину. Пружина не зафіксована на нерухомому конусі.

Автоматика:
Провідні європейські виробники воріт, такі як «ХЕРМАНН», оснащують свою продукцію автоматикою власного виробництва, під власною торговою маркою. В іншому випадку виникає питання про «істинно-арійське походження» даного продукту, або про власну ініціативу безпосереднього «продавця воріт» з метою зниження вартості за рахунок якості, неадаптованості даної автоматики до наших умов (якість електроенергії) і т.д.

Упаковка «Hörmann»:

Упаковка ХёрманнНу, тут, як кажуть, “NO COMMENTS!” Те, що виглядає добре, добре функціонує. Секційні ворота Hörmann поставляються упакованими в плівку на дерев’яних каблуках – проставках із захистом кромок, так що ворота захищені від пошкодження при транспортуванні.

Упаковка воріт інших виробників:

Упаковка воріт інших виробників…лише склеєна з плівками, насамперед не за геометричним принципом, отже – погана штабелюваність та небезпека механічних пошкоджень.
Напрямні та фурнітура знаходяться в картонній скриньці навалом.

недоліки інших виробниківУ такій упаковці збільшується ризик втрати товарного вигляду, а також поломки деяких вузлів та механізмів ще у процесі транспортування. Що може помітно погіршити якість монтажу, а відповідно і якість самих воріт вже на початку експлуатації.

Монтаж

Природно, що монтаж будь-якого обладнання, у тому числі і секційних воріт, повинні проводити кваліфіковані та досвідчені монтажники, бо некваліфікований монтаж може негативно вплинути як на експлуатаційні характеристики, так і на загальне враження від продукту.

Були випадки звернення клієнтів, які купували секційні ворота Hörmann (з метою сумнівної економії, або з інших причин) у так званих сірих дилерів. Після чого нашими фахівцями безпосередньо на об’єкті усувалися помилки, допущені під час монтажу воріт та налагодження систем автоматики.

Дистрибуція

Згідно з міжнародними правилами дистрибуції великі західні компанії входження ринку іншої держави починають з відкриття власного представництва, що у своє чергу починає розвиток внутрішніх дилерських мереж. Природно розвиток цих відносин обов’язково регламентується певними юридичними документами (договір постачання, дистриб’юції та ін.). Не є в даному випадку винятком і німецький концерн Hörmann, з представництвом якого, у кожного дилера укладено офіційні договори на постачання та дистриб’юцію.

Тому легко визначити, хто дійсно є офіційним партнером «Hörmann», який надає офіційні гарантії, кваліфікований монтаж і сервісне обслуговування, а хто тільки заявляє про свій так званий офіційний статус, надаючи при цьому тільки «чесні очі» та усні запевнення.

А на закінчення хочу звернути увагу, на те, що в будь-якому вигляді товарів і послуг краще вибирати перевірені бренди. Інакше купуючи товар, який не зарекомендував себе на ринку з хорошого боку, протягом хоча б 7-8 років, є ризик виявитися учасником експерименту з дуже невизначеним і не завжди приємним фіналом.

На закінчення хотілося б ще раз звернути Вашу увагу на основні моменти, а саме на:

  • будова ламелі
  • якість штампування фурнітури та напрямних
  • якість самих тросів та їх опресовування
  • виробника електроприводів та автоматики
  • якість упаковки
  • тривалість присутності торгової марки на ринку України
  • рівень партнерських відносин із європейськими компаніями
  • компетентність співробітників компанії

Користуючись цими нехитрими рекомендаціями та звертаючи увагу, на конструктив воріт, якість комплектуючих та автоматики, а також компетентність фахівців компанії щодо переліку виконаних об’єктів та рівня партнерських відносин з європейськими компаніями, Вам легко вдасться вирішити «проблему вибору». І тоді Ваші ворота будуть радувати своїм зовнішнім виглядом та бездоганною експлуатацією довгі та довгі роки.

5/5 - (14 votes)