г.Одесса, Космонавтов, 32, оф.7

1-й этаж

09:00 - 18:00 Сб:10.00 - 14.00

Вс - выходной

Як правильно вибрати маркізи

 Статті    

Як правильно вибрати маркізиМаркізи широко застосовуються на сьогоднішній день. Будучи тканинними навісами, вони мають збірно-розбірну конструкцію, яка затіняє різноманітні об’єкти вулиці: літні майданчики кафе, вітрини магазинів, тераси, балкони, віконні отвори тощо.

Саме маркізи захищають від вітру та дощової погоди. Вони дуже зручні завдяки тому, що їх можна складати, розкладати та регулювати, до того ж маркізи виглядають дуже естетично. Важливо знати, як правильно вибрати маркізи, щоб уникнути надалі розчарування.

Насамперед необхідно визначити якість маркізи, а точніше, її тканину. Саме з тканини виготовлено полотно, тому вона повинна бути волого-і брудовідштовхувальною. Якісна тканина чудово відбиває ультрафіолетові промені, одночасно пропускаючи повітря. Не менш важливими є особливості конструкції як ліктьової, так і терасної маркізи. Все це нагадує, як правильно вибрати маркізу.

Варто пам’ятати, що найкращий матеріал для виготовлення конструкції і опорних стійок терасної маркізи – алюміній. Тоді вона є максимально надійною. Важлива й якість підшипників, а також несучих профілів. Зсередини у них має бути ідеальна поверхня. Якісні маркізи в Одесі компактні та зручні у регулюванні.

Конструкцію маркізи повинні встановлювати фахівці, а чи не дилетанти. Навіть найнадійніша довго не протримається після любителя, через що оточуючим може загрожувати небезпека. І, зрозуміло, надійна компанія-виробник завжди надає тривалу гарантію.

5/5 - (6 votes)