г.Одесса, Космонавтов, 32, оф.7

1-й этаж

09:00 - 18:00 Сб:10.00 - 14.00

Вс - выходной

Вхідні двері Hormann – Termo 65 та Termo 46

 Статті    

Вхідні двері Hormann - Termo 65 та Termo 46При виборі вхідних дверей часто виникає багато питань і нюансів. Будучи прихильниками бездоганної якості та пам’ятаючи, що скупий платить двічі, ми пропонуємо вам двері німецького виробника Hormann/Херманн. Купуючи вироби цієї компанії, Ви можете бути впевнені, що робите правильний вибір.

До відмінних боків дверей Hormann можна віднести:

  • Ідеальні німецькі розробки. Вхідні двері були розроблені та виробляється на заводах у Німеччині.
  • Міцність та якість. Надання гарантії на 5 років безпосередньо від компанії Херманн.

Давайте розглянемо особливості моделей вхідних дверей Thermo 65 і Thermo 46 представлених на ринку України.

  • Дизайн

Шляхетний зовнішній вигляд цих дверей прикрасить Ваш будинок зовні, а також добре поєднуватиметься з внутрішнім інтер’єром. Дверне полотно не має видимого профілю стулки і відповідає найвишуканішим вимогам.

  • Теплоізоляція

Завдяки своїй високій якості і конструкції вхідні двері серії Thermo забезпечують збереження тепла в приміщенні.

  • Захист від злому

Замок з багатоточковим замиканням, яким оснащені двері Thermo 65/Thermo 46, стане основою безпеки для Вас та Ваших близьких.

  • Безпечне скління

У конструкції вхідних дверей Херманн використовується безпечне скло (VSG) товщиною 8 мм із внутрішньої сторони ізоляційного скління. Таке конструктивне рішення забезпечує безпеку при випадковому розбитті скла – уламки не розлітаються, а залишаються на внутрішній плівці. Імовірність травми у такій ситуації виключена. Також це скло добре захищає від грабіжників та зломів, оскільки пробити таке скло дуже складно.

Сталеві / алюмінієві вхідні двері Thermo 65

Конструкція дверного полотна заснована на сталевій пластині завтовшки 65 мм. Профіль стулки з товстим фальцем розташований усередині. Матеріал профілю забезпечує хорошу теплоізоляцію, для цього двері комплектуються алюмінієво-пластмасовим порогом із термічним поділом. Його висота 20 мм, також присутній потрійний рівень ущільнення. Все разом це забезпечує більш високий рівень термоізоляції порівняно зі звичайними конструкціями.

Сталеві / алюмінієві вхідні двері Thermo 46

Ці двері оснащуються сталевим полотном завтовшки 46 мм. Профіль стулки з товстим фальцем також розташований усередині. Для більш благородного та сучасного дизайну конструкції вона має суцільне полотно. З метою покращення термоізоляції профіль стулки дверей зроблений із спеціального композиційного матеріалу. Також як і в попередній моделі є алюмінієво-пластмасовий поріг, висотою 20 мм і подвійний рівень ущільнення.

5/5 - (12 votes)