г.Одесса, Космонавтов, 32, оф.7

1-й этаж

09:00 - 18:00 Сб:10.00 - 14.00

Вс - выходной

Купити ковані ворота в Одесі

Купити ковані ворота в Одесі

Ковані ворота відмінне рішення для надання ексклюзивності і вишуканого зовнішнього вигляду для ваших в’їзних воріт.

Здавна художня ковка металу була одним з основних способів створення ексклюзивних виробів, здатних прикрасити побут людини. У Месопотамії, Ірані, Єгипті і навіть у індіанців Південної і Північної Америки металоконструкції і ковані вироби особливо шанувалися і навіть оточувалися забобонами і легендами.

Дійшовши до наших днів, ковка не втратила попит, привертаючи особливу увагу людей своєю вишуканістю, красою і неповторністю. І саме ковані ворота в Одесі стали настільки популярними.

Про ковані ворота можна сказати, що це один з найпоширеніших виробів з металу, який являє собою елегантність і безпеку будинку одночасно.

Компанія Авега Систем пропонує купити в Одесі та області ковані ворота з можливістю встановлення автоматики.

Ми здійснюємо замір, виготовлення та встановлення кованих воріт з урахуванням усіх вимог замовника.

Купити ковані ворота в Одесі

Замовити консультацію з купівлі та встановлення кованих воріт та викликати замірника

Основною функцією воріт такого типу є не тільки захист від небажаних проникнень – ковані ворота є важливою ланкою загального архітектурного ансамблю і здатні своїм зовнішнім виглядом підкреслити загальний характер будь-якого будинку, зробивши його загальний вигляд гостинним та водночас неприступним, солідним та водночас скромним.

Ковані ворота – один з найпоширеніших металевих виробів, що є елегантною безпекою будинку. Їх основною функцією є не тільки захист від небажаних проникнень – ворота ковані є важливою ланкою загального архітектурного ансамблю і здатні своїм зовнішнім виглядом підкреслити загальний характер будь-якого будинку, зробивши його загальний вигляд гостинним і водночас неприступним, солідним і водночас скромним.

У наш час процес кування воріт проводиться лише за сучасними технологіями і лише досвідченими ковалями. Ковані ворота можуть стати основним елементом ландшафтного дизайну не тільки для шикарного особняка, але й для звичайного заміського будинку та для сучасного котеджу.

Які види кутих воріт можна зустріти в Одесі?

Ворота ковані можуть бути двох типів:

  • відкритого,
  • закритого.

Відкриті ковані ворота зазвичай виробляються з візерунчастим художнім куванням, завдяки якому будь-який перехожий мимоволі починає милуватися дизайнерськими вишукуваннями різних візерунків воріт, звертаючи при цьому увагу на оформлення будинку та садово-паркові насадження.

Закриті ковані ворота, у свою чергу, виключають випадкові погляди та протяги. Проте майстер художнього кування може прикрасити їх зовнішній вигляд кованими дизайнерськими елементами – квітами, візерунками тощо. За бажанням клієнта, в закриті ковані ворота непомітно можна вбудувати системи охоронних комунікацій:

  • відеофон,
  • домофон,
  • електропривод для закриття-відкриття воріт.

Приклади наших робіт

Купити ковані ворота в Одесі

Купити ковані ворота в Одесі

Купити ковані ворота в Одесі

Купити ковані ворота в Одесі

Подивитися більше наших робіт можна тут – ФОТО КОВАНИХ ВОРОТ

Ковані ворота в місті Одеса від компанії Avega:

З урахуванням Ваших індивідуальних потреб, ми можемо запропонувати Вам безліч ескізів кованих воріт, оснастити їх сучасними системами автоматики, які перетворять процес експлуатації Ваших кованих воріт на комфортне та ефективне обслуговування.

Компанія Авега Систем Одеса пропонує купити ковані ворота з можливістю встановлення автоматики. Ми здійснюємо замір, виготовлення та встановлення воріт з урахуванням усіх вимог замовника.

Кованые распашные ворота с автоматикой

Ковані ворота в Одесі

Замовити консультацію та викликати замірника