г.Одесса, Космонавтов, 32, оф.7

1-й этаж

09:00 - 18:00 Сб:10.00 - 14.00

Вс - выходной

Вибір домофону – на що звернути увагу

 Статті    

Вибір домофону – на що звернути увагу

Вибір домофону: на що звернути увагу

Наявність домофону в під’їзді, будинку, офісі або квартирі забезпечує хоч і мінімальний, але все ж таки захист від недоброзичливців.

За наявності такого пристрою у мешканці можуть спати спокійно, знаючи, що ніхто, крім сусідів чи їхніх гостей, не зможе проникнути всередину.

 

 

Їх поділяють на кілька видів:

  • одноабонетні (індивідуального користування);
  • багатоабонетні (колективного користування).

Щоб потрапити всередину приміщення, де встановлено домофон, необхідно набрати номер квартири (якщо використовується багатоабонентний варіант) або натиснути на кнопку дзвінка (якщо пристрій індивідуальний). Для пропуску гостей необхідно лише натиснути кнопку, яка встановлена ​​на трубці.

У відеодомофонів на дисплеї абонента з’являється картинка, завдяки якій мешканець може побачити відвідувача, і вирішити, чи впускати його чи ні. Найчастіше такий відеодомофон використовується в одноабонентному варіанті, а відеокамеру вбудовують у дверний блок. Будь-який із перелічених видів має стандартний набір – панель виклику та абонентську трубку.

Одні з дорожчих домофонів – це пристрої із кольоровим екраном. Вони можуть оснащуватися функцією звичайного телефону та підключаються до телефонної мережі.

Компанія АВЕГА СИСТЕМ Одеса пропонує Домофони та Системи відеоспостереження – продаж, встановлення, гарантія

Особливості експлуатації

Перед встановленням домофону у багатоквартирному будинку, з власниками укладається договір на експлуатацію пристрою та технічне обслуговування. Однак часто знаходяться мешканці, які відмовляються від телефонної трубки, оскільки не бажають вносити абонентську плату за використання приладу. Їм видається лише ключ. У разі візиту гостей вони виходять і самостійно відчиняти двері.

При встановленні в багатоповерхових будинках можуть виникати труднощі та технічного характеру. Вхідні двері не завжди придатні для монтажу магнітного замка, і в цьому випадку виникає необхідність заміни. Так само, в будинках старої будівлі, при свердлінні обсипається штукатурка і природно псується естетичний вигляд під’їзду.

Більшість компаній, які встановлюють домофони, віддають перевагу електронним чіпам або безконтактним карткам, ніж герконовим (електронним) ключам, оскільки вони схильні до впливу перепадів температури, і вологості. Раніше використовували також механічні зовнішні ключі, але від них довелося відмовитися через легкість злому.

Для захисту домофону від маргінальних верств населення (бомжів, наркоманів тощо) електронний дисплей закритий міцною, сталевою пластиною, а клавіатура робиться протиударною.

5/5 - (8 votes)