г.Одесса, Космонавтов, 32, оф.7

1-й этаж

09:00 - 18:00 Сб:10.00 - 14.00

Вс - выходной

Типи та види теплових завіс

 Статті    

Типи та види теплових завіс

Одним із кліматичних обладнання залишаються теплові завіси, чия дія відбувається на основі створення потоку повітря. Він суворо прямує на площину отвору. Теплові завіси – це бар’єри між приміщенням та відкритим простором, завдяки чому зберігається температурна відмінність і холодне повітря не потрапляє з вулиці всередину.

 

У побуті це обладнання кріпиться над вікном, тоді тепло від батареї залишається в приміщенні, а не йде. Варто вивчити типи та види теплових завіс, адже від цього залежить сфера їх застосування.

 

Завіси бувають водяними, електричними, газовими та паровими залежно від того, яким використовується нагрівання. Також можна розділити завіси на ті, що з нагріванням і ті, що без нього.

Ті, що з нагріванням, називаються повітряно-тепловими або просто тепловими, оскільки повітря тоді підігріте. Якщо завіса не має нагріву, вони просто повітряні. Типи та види теплових завіс можуть залежати від способу монтажу. Так, бувають теплові завіси вертикального, горизонтального та прихованого монтажу.

 

Все це важливо знати та розуміти, оскільки від обраного виду або типу завіси залежить сама робота даного обладнання. На вибір впливають найрізноманітніші чинники. Це і архітектурні особливості тієї чи іншої будівлі, і розташування дверей, і збалансованість вентиляції. Багато що залежить від типу нагрівання: чи це спіраль, чи надійний і нешкідливий ТЕН, чи нові ститч-элементы.

 

5/5 - (1 vote)