г.Одесса, Космонавтов, 32, оф.7

1-й этаж

09:00 - 18:00 Сб:10.00 - 14.00

Вс - выходной

Типи гаражних воріт

 Статті    

Типи гаражних воріт

Гаражні ворота бувають рулонними, відкатними та секційними. Останні можна назвати найпопулярнішими. Щоб звести такі ворота, застосовуються сендвіч-панелі, які самі собою дуже надійний матеріал. Плюс секційним гаражним воротам надають оцинковані листи, які до того ж покриті порошковою фарбою.

Плюс між сендвіч-панелями розташовується високощільний поліуретан. Все це сприяє збереженню тепла, завдяки чому секційні ворота часто встановлюють у тих гаражах, які опалюються. Знаючи типи гаражних воріт та як їх правильно вибирати, можна перетворити гараж на маленьке затишне приміщення, де хочеться залишатися, куди хочеться повертатися.

Рулонні гаражні ворота ще називаються ролерними або ролетами. Для виготовлення використовується алюмінієвий профіль, а наповнювачем служить пінополіуретан. Найчастіше рулонні ворота встановлюються там, де обмежена висота гаражного отвору. Це, до речі, ще одна причина, чому потрібно вивчати типи гаражних воріт та як їх правильно вибирати.

Рулонні ворота останнім часом стають все популярнішими, оскільки, на відміну від інших воріт, порівняно недорогі, а встановлювати їх легко, просто і приємно. Можна навіть самостійно.

Нарешті відкатні ворота. Як правило, вони встановлюються на вулицях, а не у гаражах. Це, по суті, в’їзна брама, яка пропускає на територію, яка вважається закритою.

5/5 - (1 vote)