г.Одесса, Космонавтов, 32, оф.7

1-й этаж

09:00 - 18:00 Сб:10.00 - 14.00

Вс - выходной

TAU — купити продукцію ТАУ в Одесі

ТАУ - купити продукцію ТАУ в Одесі.

TAU – це італійська компанія, що спеціалізується на виробництві автоматичних систем для гаражних воріт та аксесуарів до них. Вона була заснована 1984 року в місті Барі в Італії. За понад 30 років своєї історії TAU виросла у міжнародну компанію, представлену у більш ніж 114 країнах світу.

Однією з основних переваг компанії TAU є її широкий асортимент продукції, що включає автоматичні системи для гаражних воріт, ролет, шлагбаумів, домофонів, відеодомофонів, систем управління освітленням і т.д.

Фірма Авега Систем, офіційний представник компанії «TAU» в Україні, пропонує купити в Одесі та області продукцію компанії ТАУ.

Ми здійснюємо продаж, доставку, встановлення та технічний супровід купленої у нас техніки.

Купити продукцію TAU в Одесі

Замовити консультацію з купівлі та встановлення продукції ТАУ

Кожен продукт проходить ретельне тестування та сертифікацію, щоб забезпечити високу якість та надійність.

Ще однією перевагою TAU є інноваційний підхід до розробки продукції. Компанія інвестує значні кошти у дослідження та розробки, щоб пропонувати найбільш передові технології та пристрої.

Наприклад, існують системи, які дозволяють відкрити ворота за допомогою мобільного телефону або налаштувати автоматичну роботу воріт відповідно до бажаних параметрів.

Крім того, компанія TAU надає своїм клієнтам повний цикл обслуговування, включаючи консультації щодо вибору продукту, встановлення, налаштування та технічну підтримку. Це гарантує, що кожен клієнт отримує максимальну користь від продукції та залишається задоволеним.

Зрештою, компанія TAU приділяє особливу увагу екологічній стороні своєї діяльності. Вона використовує енергозберігаючі технології та пристрої, а також працює над зниженням викидів шкідливих речовин у процесі виробництва продукції.

Купити автоматику TAU в Одесі

Компанія TAU є одним із лідерів на ринку автоматизації гаражних воріт та аксесуарів до них.

Вона пропонує високу якість продукції, інноваційний підхід до розробки та повний цикл обслуговування, що робить її одним з найкращих виборів для всіх, хто шукає надійне та зручне рішення для автоматизації своїх гаражних воріт та інших об’єктів.

Завдяки своїй екологічній орієнтації компанія TAU також сприяє збереженню навколишнього середовища та вирішенню екологічних проблем. Якщо ви шукаєте високоякісні та інноваційні рішення для автоматизації ваших гаражних воріт, то компанія TAU – один із найкращих виборів.

Купити TAU в Одесі

Замовити консультацію та викликати замірника

5/5 - (1 vote)