г.Одесса, Космонавтов, 32, оф.7

1-й этаж

09:00 - 18:00 Сб:10.00 - 14.00

Вс - выходной

Секційні ворота з хвірткою

 Статті    

Секційні ворота з хвірткоюАлюмінієва жорстко-каркасна основа, автоматика підвищеної якості – ось головні переваги секційних воріт, що забезпечують безпеку вашого житла від пограбувань та несанкціонованих проникнень. Якщо ви побоюєтеся складності загального механізму, що відкриває, то спростити його можна встановивши в такі ворота хвіртку, що зараз пропонують багато організацій, що спеціалізуються на цій галузі. До того ж це підвищить функціонал воріт будь-якого розміру і покращить показник їх протипожежної безпеки.

Розмірна характеристика воріт

Стандартного розміру для таких воріт немає, що дозволяє їх використовувати для облаштування гаражів, складів або автомийних підприємств. Секційні ворота нестандартної форми або розміру можна виготовити на замовлення.

Головні плюси воріт секційного типу:

  • зменшення потреби у вільному просторі перед приміщенням.
  • підвищений ступінь захищеності від злому.
  • високі шумоізоляційні та теплоізоляційні властивості.
  • здатність перекрити отвір будь-якого розміру.

Види воріт за способом відкриття:

  • автоматичні.
  • що відкриваються вручну, з використанням пружинного механізму.

Останній варіант є найменш фінансово витратним. Пружинна система здатна підняти ворота будь-якої вагової категорії. А ось установка електроприводного механізму на секційні ворота та хвіртку здатна зробити її відкриття найбільш безпечним та швидким.

Варіанти обробки секційних воріт також можуть бути найрізноманітнішими:

  • з панелей – сендвічів, з мікрохвильовою, гофровою обробкою.
  • із панорамного полотнища.

Ворота з сендвічною обробкою – один із найпопулярніших типів конструкцій, який здатний забезпечити високу теплоізоляційну властивість. І ізолювати від гучних звуків з-за. А різні варіанти оформлення та декорування стануть непоганим внеском у створення ідеального зовнішнього вигляду фасаду. Забарвити ворота також можна в будь-який колір, який підходить під ваш екстер’єр.

У полотно можна вмонтувати вікна, що дозволить не тільки забезпечити проходження сонячних променів, а й полегшити конструкцію, заощадити метал та забезпечити індивідуальність приміщення, підвищити його практичну цінність.

Секційні ворота з хвірткою ідеально підходять для стилістичного оформлення сучасних міст. Їх установка проходить досить швидко, палітра забарвлення включає безліч кольорів, а використання не доставить труднощів. Вони будуть правильним вибором і для дому, і підприємства.

5/5 - (7 votes)