г.Одесса, Космонавтов, 32, оф.7

1-й этаж

09:00 - 18:00 Сб:10.00 - 14.00

Вс - выходной

Розсувні відкатні ворота

 Статті    

Розсувні відкатні воротаСьогодні покупцями купуються розсувні ворота, що належать до одного з видів автоматичних, що використовуються у приватних будинках, промислових підприємствах, складах та інших місцях.

На розсувні ворота ціна досить низька, що підвищує рівень попиту. У конструкції воріт відкатних присутня профільована балка, що переміщається за допомогою прикріплених на бетонній основі кареток, і полотно, приєднане зварюванням до верхньої балки. Такий монтаж дає можливість відсутності необхідності у наявності рейки та громіздких підвісних механізмів, що здешевлює конструкцію розсувних воріт.

Розсувні відкатні ворота мають переваги, виражені у знятті обмежень висоти, спрощенні обслуговування, можливості встановлення деталей на ділянці або поза ним, відкритті стулок у будь-який бік. Якісні розсувні ворота функціонують довго та ефективно, якщо стоять на міцному бетонному фундаменті, а їх консольні блоки жорстко та надійно закріплені.

Вартість конструкції воріт цього типу залежить від способу управління, тоді розсувні ворота можна купити за меншу ціну, ніж є в автоматичних. Дані два легких в експлуатації типу воріт відкриваються безшумно та з найменшими зусиллями.

Автоматичні розсувні ворота відкатні за допомогою сучасних приводів рухаються по напрямних плавно. Вибрані оздоблювальні матеріали впливають вартість конструкції автоматичних воріт, що зменшується шляхом застосування листів профілів, а багаті покупці вибирають ковані або дерев’яні ворота.

Експлуатація розсувних воріт проводиться за будь-яких погодних умов і температур, розсувні ворота з хвірткою на ділянці можна не монтувати завдяки наявності відкриття стулки на необхідну ширину для проїзду транспорту. На ворота дозволено встановити запори або дистанційно керований привід, щоб конструкція відкривалася та зачинялася автоматично.

5/5 - (11 votes)