г.Одесса, Космонавтов, 32, оф.7

1-й этаж

09:00 - 18:00 Сб:10.00 - 14.00

Вс - выходной

Розпашні ворота – якість, перевірена часом

 Статті    

Розпашні ворота - якість, перевірена часом

Зараз все більше відходять від старої схеми застосування воріт, замінюючи їх де тільки можливо рулонними, ролетними, підйомними або відкатними різних типів. Сутність цього лежить у потребі звільнити якнайбільше простору з обох боків воріт, що особливо важливо у міських умовах із щільним рухом машин.

Багато великих виробничих будівель та ангарів також обладнають воротами, які могли б підніматися вгору для того, щоб максимально швидко випускати та впускати транспорт. Однак у вертикального напрямку воріт є свої мінуси.

Серед таких мінусів – складність установки та необхідність додаткового обслуговування, часом досить складного і клопіткого, із застосуванням спеціальних засобів. Є ризик при серйозній поломці на деякий час взагалі залишитися без воріт. Також ворота вертикального руху створюють набагато більше навантаження на вхідну раму, а відкатні – взагалі на всю огорожу загалом. У разі їх неправильної установки вони призведуть до того, що огорожа просто буде перекошена повністю. Тому точність і грамотність установки тут першому місці.

У той же час розстібні ворота не тільки гранично прості і дешеві при встановленні, але при цьому і не вимагають фактично ніякого обслуговування, крім регулярного змазування петель і боротьби з корозією металевих частин. І те – зараз більшість металевих частин воріт покривають пластиковим напиленням високої міцності, що виключає корозію на довгі роки.

Орний воріт практично не дають навантаження на огорожу і дуже легко відкриваються. Якщо порівняти кількість сил у ньютонах, які знадобляться на відкриття всіх типів воріт, то розстібні будуть легко відкриваються. І при цьому після того, як вони замкнені, вони створюють набагато більший питомий опір при спробі механічного впливу, ніж інші типи воріт. До того ж, досить часто ворота такого типу оснащуються автоматикою, яка дозволяє користуватися всіма перевагами автоматичних воріт.

Таким чином, розпашні ворота – скоріше приклад дбайливого ставлення до господарства та грошей, а також приклад надійності та зручності за мінімальну можливу ціну.

5/5 - (1 vote)