г.Одесса, Космонавтов, 32, оф.7

1-й этаж

09:00 - 18:00 Сб:10.00 - 14.00

Вс - выходной

Розпашні ворота – просте рішення

 Статті    

Розпашні ворота – просте рішення

Важко погодитися з тими, хто каже, що відчинені ворота – пережиток минулого. Розпашні ворота є до цього дня найтрадиційнішим видом воріт через свою відносну дешевизну і практичність. Подивіться довкола, – майже половина приватного сектору Сімферополя, гаражно-будівельні кооперативи, багато підприємств використовують розпашні ворота. І на те є причини.

Розпашні ворота – просте та технічно надійне рішення і для приватного двору, і для гаража. Рекомендують установку воріт, якщо встановити зсувні неможливо – для відкату зсувних воріт просто немає місця. І тоді розпашні ворота – просто оптимальний варіант.

Розміри – індивідуальні. Полотно воріт найчастіше виготовляють зі сталевого профілю (у будь-якій колірній гамі). А за бажанням замовника можуть бути виконані і з дерева.

Сучасні технології не оминули розпашні ворота. Вони можуть бути оснащені автоматичним приводом, який приводить стулки у рух. Для цього достатньо натиснути кнопку на пульті (брелку або стаціонарному).

Встановивши на розпашні ворота автоматику, можна бути впевненим у безпеці. Крім того, на розпашні ворота можуть встановлюватися і спеціальні датчики (фотоелементи), які зупинять стулки воріт, якщо на шляху їх руху з’явиться перешкода. А в разі потреби завжди можна перейти на традиційний ручний режим відчинення воріт.

Надійність воріт підтверджена століттями використання. Розпашні ворота – давній винахід, що закривали або відкривали доступ на територію, чи то лицарський замок, чи ціле місто, як і раніше, широко використовується. Багато минуло часу, але конструкція воріт залишилася практично незмінною. Тільки замість масивного дерева – це легкий і міцний метал, і немає необхідності в плечистих богатирях, що стоять на варті і засувів, що вчасно засувають з дуба.

Компанія Авега Систем пропонує купити розпашні ворота з можливістю встановлення автоматики. Консультація та замовлення (048)735-18-98 (063)735-18-98 (094)955-44-76

У ворітних воріт, безсумнівно, є ряд переваг.

  • розпашні ворота незамінні в арках або інших обмежених отворах
  • розпашні ворота можуть відчинятися і всередину, і назовні
  • простота конструкції воріт дає можливість вибрати практично будь-який дизайн
  • у розпашних воріт відсутня нижня балка, що несе, і ролики, а значить, не потрібно спеціально заливати фундамент для роликової платформи
  • стулки воріт можуть відкриватися як всередину, так і назовні
  • ви можете встановити хвіртку, як у воротах, так і поряд.

Але, говорячи про розпашні ворота, не можна не відзначити деякі недоліки, які, на наш погляд, повинні враховуватися при виборі типу воріт:

  • обов’язкова наявність порожнього простору перед стулками воріт, там, куди вони відкриваються не повинно бути ні снігу, ні сторонніх предметів.
  • при сильних поривах вітру стулки можуть ляскати.

Ми пропонуємо різні варіанти воріт. І, на ваше бажання, можемо забезпечити комплектацію воріт автоматикою різного класу.

5/5 - (6 votes)