г.Одесса, Космонавтов, 32, оф.7

1-й этаж

09:00 - 18:00 Сб:10.00 - 14.00

Вс - выходной

Навантажувачі та спецтехніка – продаж в Одесі

Навантажувачі та спецтехніка - продаж в Одесі

Під час облаштування робочого чи торгового простору навряд чи вдасться обійтись без використання спеціалізованих агрегатів. Застосовуються вони для наступного: переміщення блоків з товаром, спорудження платформ при вантажно-розвантажувальних роботах, зниження навантаження на персонал та інше.

Основні параметри, які варто взяти до уваги замовлене представлене обладнання, є маневреність та вантажопідйомність. Не менш важливим буде час роботи з автономного джерела живлення.

Компанія Авега Систем пропонує купити в Одесі та навантажувачі та спецтехніку.

Ми здійснюємо продаж нової та уживаної техніки.

Купити навантажувач та спецтехніку в Одесі

Замовити зворотній дзвінок та консультацію.

ЯК КУПИТИ НАВАНТАЖУВАЧІ І СПЕЦТЕХНІКУ В ОДЕСІ

Купити навантажувачі в Одесі

ПРОВОДИМО КОНСУЛЬТАЦІЮ

Замовити навантажувачі в Одесі.

УТОЧНЮЄМО НЕОБХІДНІ ДАНІ

Купити спецтехніку в Одесі

ПІДБИРАЄМО ОПТИМАЛЬНИЙ ВАРІАНТ

Підготовка спецтехніки до роботи Одеса

ПІДГОТОВИМО ДО РОБОТИ

Доставка навантажувачів та спецтехніки в Одесі

ДОСТАВЛЯЄМ

Гарантія на навантажувачі та спецтехніку в Одесі

НАДАЄМО ГАРАНТІЮ

Райони обслуговування

 • Київський район
 • Приморський район
 • Малинівський район
 • Суворівський район
 • Селище Котовського
 • Селище Таїрова
 • Черемушки
 • Молдаванка
 • Ленселище
 • Слобідка
 • Пересип
 • Фонтанка
 • Овідіополь
 • Сухий Лиман
 • Нерубайське
 • Усатове
 • Чорноморськ (Іллічівськ)
 • Одеська область

Райони обслуговування

Більшість підприємств, у розпорядження яких надійшли представлені агрегати, намагаються отримати максимум ефективності їх експлуатації. Це призводить до безперервного використання машин та механізмів. Тому їх при виборі потрібно бути особливо скрупульозним: у майбутньому навантаження будуть високими і слід бути впевненим, що окремі модулі не вийдуть з ладу. Керівники більшості компаній звертаються до перевірених постачальників. Це дозволить бути впевненим у наступному:

 • можливість вибору із широкого асортименту спецтехніки, кожен вид якої оптимізований під виконання конкретного завдання;
 • доступна вартість агрегатів, що поставляються безпосередньо із заводів виробників;
 • надання консультаційних послуг, що сприяють свідомому вибору замовника.

Не варто упускати свій шанс звернутися до перевіреного партнера, який розуміється на особливостях експлуатації різноманітних агрегатів, застосування яких дозволяє домогтися полегшення навантаження на працівників під час проведення вантажно-розвантажувальних робіт.

Вся техніка поставляється разом із сертифікатами якості та інструкціями з експлуатації. Додаткові особливості співпраці можна уточнити у оператора у будь-який зручний час.

Особливості вибору спецтехніки

Бажаючи створити оптимальний для вирішення конкретного завдання агрегат, виробники постачають ринку кілька десятків варіантів представлених машин. Щоб зробити найбільш вдалий вибір, без допомоги фахівця навряд чи вдасться обійтися. У зв’язку з цим більшість керівників підприємств, які працюють у харчовій та легкій промисловості, а також торгівлі, звертаються до наших фахівців. Кожному з них ми готові запропонувати такі види спецтехніки:

Електронавантажувачі

Електронавантажувачі відрізняються низьким рівнем шуму та потужністю. Розвивають швидкість до 20 км/год. Виконують весь спектр робіт на складі (навантаження, перевезення та розвантаження) з різними групами товарів. Зручні в управлінні, добре маневрують. Виделкові моделі ергономічної конструкції швидко обробляють вантажопотік. Відсутність вихлопних газів дозволяє працювати у закритих приміщеннях.

Купити електронавантажувачі в Одесі

Купити електронавантажувачі в Одесі

Купити електронавантажувачі в Одесі

Купити електронавантажувачі в Одесі

Купити електронавантажувачі в Одесі

Вилкові автонавантажувачі

Вилкові автонавантажувачі на дизпаливі призначені для робіт на відкритих ділянках – будівельних майданчиках, портах та промислових територіях. Моделі, що працюють на газі, експлуатуються у приміщеннях будь-якого типу. Транспортують вантажі на далекі дистанції, мають високу вантажопідйомність. Економічні у витратах на пальне та технічне обслуговування.

Купити навантажувачі вилкові в Одесі

Купити навантажувачі вилкові в Одесі

Купити навантажувачі вилкові в Одесі

Купити навантажувачі вилкові в Одесі

Купити навантажувачі вилкові в Одесі

Гідравлічні візки

Гідравлічний візок застосовується для підйому та переміщення вантажів високої та середньої важкості. Оснащуються ручним або ножним приводом, рухаються механічно за допомогою оператора. Можуть вантажитися та розвантажуватися через автоматизоване керування. Висота підйому до 3 м, підходить для робіт із товаром на нижніх рівнях стелажів. Невеликі габарити дозволяють працювати у вузьких проходах та на маленьких площах складу.

Складський візок купити Одеса

Складський візок купити Одеса

Купити складський візок

Складські візки купити в Одесі

Візок ручний Одеса

Річтраки

Річтраки транспортують та піднімають вантажі на верхні рівні стелажів. Оснащені потужним електроприводом, місцем для оператора із круговим оглядом. Вантажопідйомність до 2 тонн переміщують товари на висоту до 13 м. Зручні в переміщенні палет на складі. Деякі моделі допускають автоматизацію керування. Завдяки маневреності застосовуються у транспортуванні габаритних вантажів на невеликих територіях та у вузьких проходах. Високий просвіт та тягове зусилля дозволяють працювати на нерівній та слизькій поверхні, усередині та зовні приміщення.

Купити річтраки в Одесі

Купити річтраки в Одесі

Купити річтраки в Одесі

Комплектувальники замовлень

Комплектувальники замовлень дозволяють швидко обслужити великий вантажопотік. Моделі, що оснащені прямим виходом оператора, дозволяють обробити товари на нижньому рівні стелажів. На вилах можуть розміститися до трьох піддонів, що дозволяє обробити кілька замовлень в один заїзд. Підйом на висоту до 1 м поєднується з додатковим підйомом вил, що дозволяє працювати з товарами другого рівня. Полегшує роботу з масивними вантажами нестандартних розмірів. Моделі високорівневого типу дозволяють оперативно обробляти товари на найвищих стелажах.

Комплектувальники замовлень

Комплектувальники замовлень

Купити комплектувальники замовлень в Одесі

Купити комплектувальники замовлень в Одесі

Купити в Одесі комплектувальники замовлень

Вузькопрохідні штабелери

Вузькопрохідні штабелери використовуються на складах невеликих розмірів. Його технічні характеристики оптимальні для складування будівельної та меблевої фурнітури. Кабіна оператора дозволяє комплектувати товари на верхніх полицях стелажів за рахунок підйомного механізму. Вантажопідйомність до 1,5 тонн, на висоту до 13 м. Завдяки поворотним вилам оператор працює зі стелажами праворуч та ліворуч, навіть у вузьких проходах. Вантажі можуть переміщатися убік, висуватися та засуватися по полиці стелажу.

Купити вузькопрохідний штабелер в Одесі

Купити вузькопрохідний штабелер в Одесі

Підйомні електричні візки

Електричні підйомні візки виготовляються зі сталі, оснащені платформою для транспортування вантажів до 3,3 тонн. Широко застосовується у складських роботах у поєднанні з іншою навантажувальною технікою. У конструкції є кабіна для оператора, є кілька варіантів моделей. Вибір залежить від характеристики оброблюваних вантажів та приміщень.

Підйомні електричні візки

Підйомні електричні візки купити

Підйомні електричні візки в Одесі купити

Електричні візки купити в Одесі

Купити підйомні електричні візки в Одесі

Штабелери

Штабелери полегшують обслуговування великих складів. Повідкові та самохідні моделі оснащені захопленням вилами. Застосовуються у транспортуванні, складуванні, вантажно-розвантажувальних роботах. Мають контроль позиціонування, відкидну платформу оператора, автоматичне регулювання швидкості на нерівних поверхнях. Висота підйому до 5,5 м, вантажопідйомність до 2 тонн. Підходять для роботи у вузьких отворах.

Штабелер Одеса

Штабелер гідравлічний Одеса

Штабелер електричний Одеса

Купити штабелер в Одесі

Штабелер купити в Одесі

Тягачі

Тягачі можуть оснащуватися причепом, підходять для складів та виробництва. Не мають вил для захоплення, тому не підійдуть для обробки вантажів. Застосовуються у буксируванні, транспортуванні вантажів між складськими приміщеннями та цехами. Відрізняються потужністю та низькою витратою заряду акумулятора. Компактні моделі піднімають до 5 тонн, габаритніші здатні перевозити до 25 тонн.

Тягач Одеса

Продаж тягачів в Одесі.

Продаж тягачів в Одесі.

Продаж тягачів б/у в Одесі

Спецтехніка бу

Замовити навантажувачі та спецтехніку в Одесі

Замовлення консультації та зворотного дзвінка