г.Одесса, Космонавтов, 32, оф.7

1-й этаж

09:00 - 18:00 Сб:10.00 - 14.00

Вс - выходной

Плюси та мінуси сталевих дверей

 Статті    

Плюси та мінуси сталевих дверей

Перш ніж ухвалити остаточне рішення про встановлення сталевих дверей, варто прорахувати всі плюси та мінуси такого варіанту та врахувати усі позитивні та негативні нюанси.

Сталеві двері мають такі безперечні плюси:

Міцність, надійність та вогнестійкість сталевого сплаву. Сталь не схильна до корозії, як залізо, доступна різним видам обробки і добре піддається зварюванню.

Довгий термін служби порівняно з дерев’яними дверима, які згодом втрачають форму, у зв’язку з підвищеним вбиранням вологи або навпаки, висиханням. Сталеві двері не втратить форму навіть через кілька десятків років, вони не руйнуються під дією ультрафіолетових променів, підвищеної вологості, холоду, спеки.

Можливість різного оснащення та виконання конструкції: куленепробивна, протизламна, вибухостійка, протипожежна та ін.

Різноманітність фактури та дизайну, що досягається завдяки сучасним високим технологіям обробки. Сталеве дверне полотно можна виготовити різного профілю, що забезпечує необхідні якості, а також зробити будь-який ексклюзивний монтаж.

До мінусів сталевих дверей можна віднести:

  • Висока теплопровідність сталі – вона не захищає достатньо ні від холоду, ні від спеки.
  • Неможливість дуже точного припасування дверного полотна до коробки – залишаються щілини.
  • Висока звукопроникність.

Однак ці недоліки досить легко компенсуються виробниками за допомогою сучасних ізоляційних матеріалів, ущільнювачів, а також декоративних внутрішніх панелей. Разом з тим переваги, за умови високоякісного зварювання та монтажу, мають дуже велику перевагу і справді вражають.

Ви хочете купити протипожежні двері? Компанія Авега – це сталеві двері будь-якої модифікації, бездоганної якості та чудового дизайну.