г.Одесса, Космонавтов, 32, оф.7

1-й этаж

09:00 - 18:00 Сб:10.00 - 14.00

Вс - выходной

Переваги відкатних воріт

 Статті    

Переваги відкатних воріт

Відкатні ворота непогано захищені від злому, і загалом захищають від проникнення на територію. Такі ворота цілком безпечні. Встановлена ​​автоматика для воріт відкатних забезпечується датчиками, які зупиняють рух воріт у разі появи в отворі перешкоди.

До переваг відкатних – зсувних воріт та аргументів на користь їх установки можна додати практичність використання, вони не вибагливі у догляді, а також довговічність. Ворота такого типу надовго зберігають привабливий зовнішній вигляд. Вони не бояться поривчастого вітру, для їхнього відкриття не потрібно розчищати сніг.

Консольна конструкція відкатних (зсувних) воріт передбачає відсутність кріплень у зоні отвору. У нижній частині полотна розташована спеціальна профільна балка, якою переміщуються блоки роликів. Вгорі також розташовані ролики, які своєю роботою виключають бічні усунення воріт.

Необхідна рівновага досягається завдяки тому, що роликові блоки розташовані на чітко розрахованій відстані один від одного. Ці особливості конструкції дозволяють робити відкатні ворота досить великої площі.

І, відчиняючись чи закриваючись, ворота плавно рухаються вздовж стіни, незалежно від того, якого вони розміру. Вільний рух досягається і тим, що нижній край воріт знаходиться на невеликій відстані від землі.

Такий тип воріт в Одесі використовується в приватних будинках саме через економію простору перед двором. І особливо популярні відкатні ворота у заміських будинках. Їх можуть виготовити індивідуально під отвір, з урахуванням усіх вимог замовника за зовнішнім виглядом та розміром. Кольори та варіанти дизайну відкатних воріт – на вибір.

Дуже цікаво, наприклад, виглядають відкатні ворота з елементами полімерного кування. Для виготовлення воріт використовуються різні матеріали, досить часто – профільований настил.

Відкатні (або зсувні) ворота – сучасний, функціональний та зручний у багатьох відношеннях тип в’їзних воріт. Якщо перед в’їздом вільний простір обмежений, то відкатні ворота – безпрограшний варіант.

Але для встановлення відкатних воріт потрібен досить вільний простір збоку – в тій стороні, куди вони відкриватимуться. Відкриття таких воріт передбачає рух полотна вздовж стіни. Причому відкриватися ворота можуть тільки в одну зі сторін: або вправо, або вліво.

Компанія Авега Систем пропонує купити відкатні ворота з можливістю встановлення автоматики. Консультація та замовлення (048)735-18-98 (063)735-18-98 (094)955-44-76

Пропонуємо ознайомитись з перевагами відкатних (зсувних) воріт:

  • Відсутність напрямних істотно полегшує проїзд і прохід через них.
  • Важливо й те, що в порівнянні з ворітними воротами, ви можете не боятися сильного вітру, майданчик перед воротами може бути не розчищений від снігу, але ворота все одно зможуть рухатися.
  • Щоб в’їхати не потрібно чекати, поки ворота повністю відчиняться, переконайтеся, що для проїзду автомобіля достатньо місця і можете їхати, навіть якщо ворота ще не відкотилися до кінця.
  • М’який хід автоматичних воріт дозволяє відчинити їх вручну навіть за відсутності з будь-яких причин електрики.
  • Такі ворота можна встановлювати навіть у дуже великих прорізах, що дозволяє використовувати такі ворота у промислових цілях.

Переваги очевидні. А отримати професійну консультацію, вибрати та встановити відкатні (зсувні) ворота ви завжди зможете, звернувшись до наших спеціалістів.

5/5 - (12 votes)