г.Одесса, Космонавтов, 32, оф.7

1-й этаж

09:00 - 18:00 Сб:10.00 - 14.00

Вс - выходной

Купити готові паркани та огородження ➤ доставка та встановлення в Одесі

Паркани та огорожі - купити в Одесі

Будь-яка земельна ділянка має свої межі, і для того, щоб цей кордон не порушували, ставлять огорожі.

Паркани бувають дерев’яні, металеві, із профнастилу або цегляні. Якісь огорожі прості в установці та експлуатації, якісь ні.

Для простих сільських ділянок достатньо встановити дерев’яний паркан, він і послужить років 20 – 30. Зате добре виглядатиме в загальному заміському або сільському житті.

Такі стовпи заглиблюються на 1,5 – 2 метри. А ту частину стовпа, що знаходиться у землі, необхідно обробити від вологи.

Компанія Авега Систем пропонує паркани та огорожі в Одесі та області

Ми здійснюємо замір, виготовлення та встановлення з урахуванням усіх вимог замовника.

Паркани та огорожі в Одесі

Замовити консультацію з купівлі та встановлення заборів та огорож та викликати замірника

ЯК КУПИТИ ГОТОВІ ЗАБОРИ ТА ОГОРОЖДЕННЯ В ОДЕСІ

Купити готові паркани та огорожі в Одесі

КОНСУЛЬТУЄМО

Замір для встановлення готових парканів та огорож в Одесі

ЗАМІРЮЄМО

Виготовлення готових парканів та огорож в Одесі

ВИГОТОВЛЮЄМ

Готові огорожі доставка в Одесі

ДОСТАВЛЯЄМО

Встановлення готових парканів та огорож в Одесі

ВСТАНОВЛЮЄМО

Гарантія на готові огорожі та паркани в Одесі

НАДАЄМО ГАРАНТІЮ

Райони обслуговування

 • Київський район
 • Приморський район
 • Малинівський район
 • Суворівський район
 • Селище Котовського
 • Селище Таїрова
 • Черемушки
 • Молдаванка
 • Ленселище
 • Слобідка
 • Пересип
 • Фонтанка
 • Овідіополь
 • Сухий Лиман
 • Нерубайське
 • Усатове
 • Чорноморськ (Іллічівськ)
 • Одеська область

Райони обслуговування

У сучасних котеджних селищах всі огорожі будуються із цегли або заліза. На цегляних парканах необхідно закладати фундамент для уникнення його просідання під вагою. Такий фундамент закладається на глибину 1,5 – 2 метри. В основному використовується монолітний армований фундамент. У нього закладають сітку з арматури та заливають бетоном.

Для таких огорож стовпи теж встановлюються на фундамент, при цьому можна використовувати металевий профіль, а навколо обкласти цеглою. При встановленні стовпів спочатку на дно заливається шар бетону, на який встановлюється труба та засипається щебенем та землею, але не до кінця. Решта ями армується і заливається бетоном до рівня землі. Майдан на землі служить основою для подальшої кладки стовпа.

Паркани та огорожі – купити в Одесі

Купити огорожу Одеса

Стовпи для огорож з металевого профілю простіше в установці, ніж цегляні стовпи, але при цьому страждає естетична частина огорожі і вимагає ще додаткового облицювання іншими матеріалами. Ці стовпи фіксуються у землі шляхом бетонування, аналогічно стовпам для кам’яних парканів, або шляхом забивання їх у землю. Часто їх забивають у землю, а на глибині 20 – 30 см від рівня землі – бетонують. На такі стовпи можна змонтувати легку огорожу у вигляді сітки-рабиці або штакетника металевого чи звичайного. Металевий штакетник легший, а як лаги необхідно використовувати металевий профіль.

Як було сказано, як лаги можна використовувати металевий профіль або дерев’яний брус маленького перерізу. Вибір матеріалу залежить від фінансових можливостей та загального виду забору в цілому.

Важливим фактором у встановленні огорожі та забезпеченні її якості є вибір кроку прольоту між стовпами.

Для дерев’яних парканів з дерев’яними лагами крок має бути від 1,5 до 3 метрів. Найоптимальнішим кроком таких огорож є 2 метри. Це дозволяє уникнути пригинання лаги під навантаженням вертикальних частин огорожі.

Для огорож з металевими стовпами проліт може бути збільшений до 3 метрів, при цьому необхідно вибрати правильний перетин для лаги. Воно не повинно бути надто маленьким, тому що під навантаженням, так само, як і дерев’яна лага, метал може прогнутися. Це на гірший бік змінить зовнішній вигляд огорожі. Для таких огорож використовують металевий штакетник, профнастил або сітку-рабицю.

Сітка-рабиця – найдешевший варіант металевого паркану, але при цьому вона створює відкритий простір. Так само легким варіантом в монтажі є використання профнастилу. Він створює глухий паркан, що дозволяє укрити свою територію від цікавих очей. Одним із найлегших парканів з металу може стати паркан із металевого штакетника. Такий паркан легкий сам по собі, не створює вітрильність при сильному вітрі, а пропускає його через себе і обмежує огляд території ззовні.

Ще один вид огорож – цегляні паркани. Вони зовні дуже красиві, масивні власними силами і обмежують огляд території. Для таких огорож використовують різного типу цеглу, тим самим можна створювати малюнки. Такий паркан – найважчий при монтажі. У такому паркані необхідно дотримуватися порядку кладки рядів цегли і дотримуватися товщини розчину між ними, що надає особливої ​​естетики кладці.

Одним з найцікавіших варіантів паркану з використанням цегли можна назвати суміщений паркан, де стовпи викладені з цегли, а простір між ними виконаний із залізного візерункового кування. Такий паркан дуже добре виглядає на загальному фоні старовинних будинків або гарних котеджів. Вартість таких парканів можна порівняти з кам’яними, якщо не дорожчими. Така робота дуже цінується.

Крім названих типів огорож, існує ще кілька основних типів огорож, які застосовуються в основному для огородження промислових підприємств або парків. Для промислових огорож використовують бетонні паркани, у вигляді цілих секцій встановлені на черевики. Вони швидко та легко монтуються та демонтуються. У громадських парках для огорожі часто використовують паркани з кам’яними стовпами, а між ними встановлені ковані ґрати.

В даний час екзотичними вважаються паркани, виготовлені з густих невисоких чагарників, висаджених у ряд. Є ще огорожі, виконані у вигляді сплетених між собою тонких лозин. У минулі століття для огородження територій використовували частокіл, це щільно підігнані колоди певної висоти.

паркан Одеса

Купити паркан в Одесі

Замовити консультацію та викликати замірника. Паркани та огорожі в Одесі