г.Одесса, Космонавтов, 32, оф.7

1-й этаж

09:00 - 18:00 Сб:10.00 - 14.00

Вс - выходной

Компанія Nice – купити продукцію Найс в Одесі.

Компанія Nice - купити продукцію Найс в Одесі.

У галузі виробництва та продажу автоматики вхідних груп відомий бренд «Nice» Це італійська компанія, яка здійснює продаж у 60 країнах. На ринку України бренд активно просуває свою продукцію з 2008 року і заслужив на репутацію лідера.

За більш ніж 20-річне існування керівництво компанії «Nice» як орієнтир приймає нові стандарти, що дозволили досягти висот у розробці та виробництві систем домашньої та промислової автоматизації вхідних та гаражних груп. Продукція має високі функціональні якості, але в той же час зовнішній вигляд і ергономічність також залишаються на висоті.

Офіційний представник компанії «Nice» в Україні фірма Авега Систем, пропонує купити в Одесі та області продукцію Найс.

Ми здійснюємо продаж, доставку, встановлення та технічний супровід купленої у нас техніки.

Купити продукцію Nice в Одесі

Замовити консультацію з купівлі та встановлення продукції Найс

У ряд продукції входять комплектуючі для автоматизації всіх видів воріт і шлагбаумів, а також аксесуари до них. Електроприводи застосовуються на промислових та технологічних підприємствах, у різних установах, організаціях, складських комплексах, але також підходять і для побутового використання.

Продукція автоматики “Nice”

Модельний ряд автоматики «Nice» передбачає використання продукції не тільки для комплектації воріт, але й для управління маркізами, ролетами та жалюзі, що робить сферу застосування ще ширшою.

Для того, щоб зберегти позиції лідера на ринку, управління компанією виконується відповідно до норм і стандартів якості, що дозволяє регулярно вдосконалювати продукцію бренду. Партнерам та дилерам компанії надається всебічна підтримка у вигляді навчання та участі у тестуванні продуктів. Продукція представлена ​​такими категоріями автоматики та аксесуарів:

  • оснащення на ворота відкатного, орного та секційного типу;
  • шлагбауми промислового та приватного призначення;
  • мультифункціональні пульти керування;
  • фотоелементи;
  • сигнальні лампи.

Основною перевагою продукції «Nice» є її простота та легкість у складанні та монтажних роботах. Для встановлення обладнання не потрібно мати вузькоспеціалізовані знання. Крім цього, важливою відмінністю від аналогів інших брендів є розширений набір опцій, що дозволяє підтримувати більшу кількість технологій.

До запатентованих розробок компанії відноситься підзарядка акумулятора на сонячних батареях, спрощене підключення додаткових аксесуарів та інші. Вся продукція оснащена функціями, повсюдно визнаними корисними в експлуатації: виявлення перешкод, автоматичне закриття стулок, ручне розблокування.

Основні переваги продукції Найс

Окрім солідного технічного оснащення, продукція бренду відрізняється стильністю дизайну. Для встановлення автоматики у житловому будинку чи офісі це оптимальний варіант. Можна підібрати з асортименту продукцію, що гармонійно поєднується із загальним плануванням інтер’єру та фасаду.

Продукцію вирізняє невисока порівняно з аналогами ціна. Причина вигідної ціни – виробництво дешевих матеріалів, якість яких було перевірено часом – силумін, порошковий метал, міцний пластик. Завдяки економному підходу компанія тримає ціни на прийнятному для замовника рівні, забезпечуючи високі стандарти якості.

Компанія Nice відрізняється сертифікованою функціональною автоматикою, виконаною з урахуванням сучасного дизайну. Вся продуктова лінійка легко інтегрується в систему автоматизації та ремонтується у разі потреби. Для максимального комфорту користувача продукція протестована на ергономічність. Управління автоматикою всього будинку чи офісу зав’язане на одному пульті для простоти та надійності техніки в експлуатації.

Приклади наших робіт

Розсувні ворота з автоматикою Nice

Ворота відкатні з автоматикою Nice

Шлагбаум Nice

Переглянути більше наших робіт можна ТУТ

Купити Nice в Одесі

Замовити консультацію та викликати замірника