г.Одесса, Космонавтов, 32, оф.7

1-й этаж

09:00 - 18:00 Сб:10.00 - 14.00

Вс - выходной

Компанія Nero Electronics – купити продукцію Неро Електронікс в Одесі

Nero Electronics Одеса

Компанія “Nero Electronics” “Неро Електронікс” – виробник і розробник приладів для приведення в дію електроприводів гаражних воріт, ролет, жалюзі. Також фірма випускає пристрої для керування вентиляцією, освітленням.

Під брендом Nero виготовляються високоточні електронні прилади. Професіонали “Неро Електронікс” розробляють розумні лічильники для АТ “Концерн Енергомера”. Продукція фірми призначена як домашнього використання, так бізнесу.

Фірма Авега Систем, офіційний представник компанії Nero Electronics в Україні, пропонує купити в Одесі та області продукцію компанії Неро Електронікс.

Ми здійснюємо продаж, доставку, встановлення та технічний супровід купленої у нас техніки.

Купити продукцію Nero Electronics в Одесі

Замовити консультацію з купівлі та встановлення продукції Неро Електронікс

Історія компанії починається у середині 90-х років минулого століття. У 1995 році було створено ТОВ “Скетч”. Під торговою маркою з тим самим найменуванням в Білорусії починають продаватися пристрої для управління ролетами, воротами, шлагбаумами. Усі механізми розробляються фахівцями фірми. Поступово географія продажу розширюється.

Через 2 роки після заснування товариство “Скетч” відкриває торгове представництво у Москві. Продукція компанії має великий попит. 1997 року пристроями цієї торгової марки обладнано вже понад 1 млн. ролетних конструкцій з електроприводом.

2003 року відкривається торгове представництво у столиці України. Наступний рік – важлива дата в історії компанії. “Скетч” спільно з німецькою фірмою “Inprojal” створюють проект “Неро Електронікс”. У команді проекту колектив досвідчених програмістів, конструкторів, інженерів. З 2012 року частка німецької компанії було викуплено. “Неро” самостійно освоює ринок ЄС. Виробничий процес відбувається на нещодавно введеному в експлуатацію заводі із найсучаснішим обладнанням.

Продукція «Неро Електронікс»

Компанія спеціалізується на виготовленні автоматики для ролет, жалюзі, воріт, рулонних штор тощо. Управління процесом можна проводити за допомогою радіопультів, електронних ключів, механічних вимикачів. Воно може відбуватися по дротових та бездротових каналах. Пульт передає сигнал на радіоприймач, встановлений у корпусі ролет. Залежно від отриманого сигналу приймач подає потрібну команду електроприводу, блок управління воріт, який приводить їх в рух.

Компанія постачає повний комплекс приладів для управління рольставнями: пульти, радіокарти, системи групового управління, перехідники, знімач коду і т. д., які злагоджено працюють один з одним. Виділяються серії пристроїв Nero і Nero II, Nice, серія пультів Intro. Останні можуть бути як настінними, так і виконаними в окремому корпусі. Багато настінних пультів забезпечені електронним дисплеєм. Передбачено безліч режимів управління рольставнями, які можуть здійснювати ці прилади.

Пристрої відрізняються компактними розмірами, високою функціональністю та довговічністю. Особливий алгоритм забезпечує якісний прийом сигналу на іншому кінці каналу навіть за значних перешкод у мережі. Продукція Nero чудово вписується в концепцію розумного будинку. Встановити компоненти системи можна як самостійно, і із залученням співробітників сервісу партнерів.

Переглянути більше наших робіт можна ТУТ

Купити Неро Електронікс в Одесі

Замовити консультацію та викликати замірника