г.Одесса, Космонавтов, 32, оф.7

1-й этаж

09:00 - 18:00 Сб:10.00 - 14.00

Вс - выходной

Компанія Marantec – купити продукцію Марантек в Одесі

Компанія Marantec - купити продукцію Марантек в Одесі

Компанія MARANTEC – німецький виробник систем для надійного захисту заміських котеджів, частих домоволодінь та дачних ділянок. З урахуванням всіх вимог, що висуваються до рівня комфорту та безпеки, компанія пропонує оптимальний варіант управління та комірної автоматики.

Сьогодні компанія МАРАНТЕК належить до категорії інноваційних виробництв, які впроваджують та постачають нові системи управління. Автоматика, що випускається, забезпечують ворота будь-якого типу і призначення, включаючи розстібні, відкатні, секційні та промислові конструкції.

Вся готова продукція з двигунами та мікропроцесорами в обов’язковому порядку піддається комплексному механічному та електронному передпродажному тестуванню.

Фірма Авега Систем, офіційний представник компанії Marantec в Україні, пропонує купити в Одесі та області продукцію компанії Марантек.

Ми здійснюємо продаж, доставку, встановлення та технічний супровід купленої у нас техніки.

Купити продукцію Marantec в Одесі

Замовити консультацію з купівлі та встановлення продукції Марантек

Переваги та недоліки продукції Marantec

Надійна автоматика німецького виробника, що добре зарекомендував себе, має широкий спектр функціональних можливостей і гарантовано високу якість, а також відрізняється великою кількістю переваг:

  • оригінальний зовнішній вигляд;
  • сучасний дизайн;
  • відповідність світовим стандартам безпеки;
  • контроль якості всіх етапах виробництва;
  • гарантована довговічність;
  • економічна ефективність та низька витрата електроенергії;
  • професійне обслуговування.

Конструктивні особливості продукції Marantec

Крім стійкості до вітрових навантажень та негативного впливу атмосферних опадів, продукцію німецького виробника Marantec відрізняє наявність у конструкції електричних приводів високої якості. Живлення механізмів забезпечується підключенням до електромережі, батарей акумулятора або альтернативних джерел енергії.

Європейську надійність продукції успішно доповнює інтуїтивна простота програмування та обслуговування, також можливість розширити функціонал. Енергонезалежне обладнання можна підключати до акумуляторів Marantec, а завдяки уніфікованій системі програмування введення німецької автоматики в експлуатацію не викликає труднощів. При цьому конструктивні особливості забезпечують плавний хід та тиху роботу приводу.

Фахівці в галузі гаражної автоматики вже давно віддають перевагу продукції компанії Marantec, виділяючи її практичність та довговічність. Обладнання, що випускається, оснащується дистанційним радіокеруванням і пристроями управління, завдяки чому може використовуватися практично в будь-яких технічних умовах.

Подивитися більше наших роботи можна ТУТ

Придбати Marantec в Одесі

Замовити консультацію та викликати замірника