г.Одесса, Космонавтов, 32, оф.7

1-й этаж

09:00 - 18:00 Сб:10.00 - 14.00

Вс - выходной

Magnetic Autocontrol – купити в Одесі

Magnetic Autocontrol - купити в Одесі

Magnetic Autocontrol – це міжнародна компанія, яка спеціалізується на виробництві дорожніх шлагбаумів та систем контролю доступу для транспортних засобів.

Компанія Magnetic Autocontrol – світовий лідер у галузі виробництва систем контролю доступу та автоматичних бар’єрів та шлагбаумів.

Вона була заснована в 1947 році і на сьогоднішній день представлена у понад 130 країнах світу. Її продукція відрізняється високою якістю та надійністю, а також простотою у використанні.

Компанія Авега Систем, офіційний представник Magnetic Autocontrol, пропонує купити в Одесі та області продукцію компанії Magnetic Autocontrol.

Ми здійснюємо продаж, доставку, встановлення та технічний супровід купленої у нас техніки.

Купити продукцію Magnetic Autocontrol в Одесі

Замовити консультацію з купівлі та встановлення продукції Magnetic Autocontrol

Одним із основних продуктів Magnetic Autocontrol є дорожні шлагбауми. Вони доступні в різних розмірах та конфігураціях, щоб задовольнити потреби різних типів клієнтів. Шлагбауми можуть бути керованими за допомогою ключів, пультів дистанційного керування, а також інтегруватись у системи контролю доступу.

Крім шлагбаумів, Magnetic Autocontrol також виготовляє системи контролю доступу для парковок та гаражів. Ці системи можуть включати квиткові апарати, системи розпізнавання номерних знаків, камери відеоспостереження та інше обладнання, яке дозволяє контролювати доступ транспортних засобів на території паркування або гаража.

Для забезпечення безпеки користувачів та транспорту Magnetic Autocontrol також пропонує додаткове обладнання, таке як світлові сигнали, звукові сигнали, оптичні бар’єри та інші пристрої, які можуть допомогти у забезпеченні безпеки на дорозі.

Magnetic Autocontrol - купити в Одесі

Переваги систем контролю доступу Magnetic Autocontrol

Системи контролю доступу забезпечують безпеку та зручність входу та виходу на території будь-якого об’єкта.

Вони можуть бути встановлені у приватних володіннях, парковках, на автомобільних та залізничних станціях, аеропортах, торгових центрах та інших місцях із високим рівнем відвідуваності.

Можливість інтеграції системи контролю доступу з іншими системами безпеки (відеоспостереженням, системами оповіщення, пожежною сигналізацією тощо).

Можливість використання різних типів ідентифікації (карти доступу, біометричні дані, штрих-коди тощо).

Зручний інтерфейс керування системою та можливість віддаленого керування.

Надійність та довговічність системи контролю доступу компанії Magnetic Autocontrol

В цілому, Magnetic Autocontrol – це надійний виробник автоматичних шлагбаумів та систем контролю доступу для транспортних засобів, який забезпечує безпеку та ефективність на дорогах та у парковках.

Подивитися більше наших робіт можна ТУТ 

Купити Magnetic Autocontrol в Одесі

Замовити консультацію та викликати замірника

5/5 - (1 vote)