г.Одесса, Космонавтов, 32, оф.7

1-й этаж

09:00 - 18:00 Сб:10.00 - 14.00

Вс - выходной

Компанія Kruzik – купити продукцію Кружик в Одесі

Компанія Kruzik - купити продукцію Кружик в Одесі

Компанія Kruzik Компанія «Kruzik» була заснована 24 роки тому на території Чехії. В даний час це надійний виробник, що спеціалізується на випуску секційних воріт для гаражів та будівель індустріального призначення.

Розробка унікальних технологій допомогла компанії посісти провідне місце у своїй галузі на ринку України та Європи.

Продукція сертифікована за європейськими стандартами якості. Компанія «Kruzik» зарекомендувала себе в 11 країнах світу як лідер з виробництва воріт та їх продаж. Якість продукції забезпечує внутрішня система контролю якості. Вся продукція, що виробляється, безпечна і надійна в експлуатації.

Фірма Авега Систем, офіційний представник компанії «Kruzik» в Україні, пропонує купити в Одесі та області продукцію компанії Кружик.

Ми здійснюємо продаж, доставку, встановлення та технічний супровід купленої у нас техніки.

Купити продукцію Kruzik в Одесі.

Замовити консультацію з купівлі та встановлення продукції Кружик

Основна продукція компанії Кружик

Відмінною рисою продукції «Kruzik» є виготовлення воріт, дверей та автоматики для них у приміщеннях гаражів та промислового призначення не типовими габаритами, а за точними розмірами отвору. Таким чином, досягається щільніше закриття, конструкції можуть випускатися найрізноманітніших форм і розмірів.

Промислові ворота Kruzik встановлюються в індустріальних приміщеннях і на території складів. Виготовляються вони з алюмінієвих профілів, а також спеціальних теплоізоляційних панелей. Власна лінія для ламінування панелей дозволяє скоротити термін виробництва та урізноманітнити гаму відтінків плівки для ламінації.

Компанія Kruzik пропонує гаражні ворота таких типів:

  • секційні,
  • промислові,
  • розстібні,

Кожен із них відрізняється своїми перевагами та особливостями. Конструкція воріт спроектована таким чином, щоб досягти міцності та безпеки в експлуатації. На всі види виробленого товару надається гарантія п’ять років. До кожної гаражної системи пропонується електропривод, що контролює стабільність та запобігає несанкціонованим проникненням на територію замовників.

Вхідні двері також представлені у широкому модельному ряді. Алюмінієві двері для основного та бокового входу встановлюються на гараж із можливістю відкриття назовні або всередину. Замовнику пропонується повне або часткове скління. одним з 16 різновидів скла стандартного асортименту, також можна замовити накладки з нержавіючої сталі.

Двері представлені в різних варіаціях конструкцій, дизайну та кольорової гами. Довговічні рами відрізняються теплоізоляційними властивостями. Вони наповнюються синтетичним паперово-шаровим пластиком зі спеціальним просоченням, завдяки чому утримується тепло.

Навантажувальне обладнання «Kruzik»

Для спрощення та впорядкування процесу перевантаження товару з транспорту на вантажний майданчик компанія Кружик пропонує спеціальне навантажувальне обладнання. До такого обладнання відносяться комірні ущільнювачі та вирівнюючі платформи.

Воротні ущільнювачі виготовляються із матеріалів високої якості, зносостійкі, універсальні для всіх вантажних автомобілів. З їхньою допомогою економиться електроенергія за рахунок скорочення втрати тепла, товар та працівники захищені від негоди та опадів.

Вирівнюючою платформою називається пристосування, за допомогою якого компенсуються зазори між навантажувальною рампою та вантажівкою. Ці зазори утворюються в результаті різниці висоти в областях, що стикаються, навантаження. Застосовуються платформи, що вирівнюють, у зовнішніх отворах при перевалці товару з вантажних автомобілів на склад і назад. Перевантаження товару, запакованого в піддони, або габаритного вантажу, стає безпечнішим з погляду механічних пошкоджень. Сам процес навантаження спрощується і відбувається швидше.

Приклади наших робіт

купити продукцію Kruzik в Одесі

купити ворота Kruzik в Одесі

купити автоматику Kruzik в Одесі

купити ворота Кружик в Одесі

Переглянути більше наших робіт можна ТУТ

Придбати Kruzik в Одесі

Замовити консультацію та викликати замірника