г.Одесса, Космонавтов, 32, оф.7

1-й этаж

09:00 - 18:00 Сб:10.00 - 14.00

Вс - выходной

Ковані ворота – мода чи класика?

 Статті    

Кованые ворота - мода или классика

Здавна художня ковка металу була одним із основних способів створення ексклюзивних виробів, здатних прикрасити побут людини. У Месопотамії, Ірані, Єгипті і навіть в індіанців Південної та Північної Америки металоконструкції та ковані вироби особливо шанувалися і навіть оточувалися забобонами та легендами. Дійшовши до наших днів, кування не втратило попит, привертаючи особливу увагу людей своєю вишуканістю, красою та неповторністю. І саме ковані ворота в Одесі стали настільки популярними.

Переваги кованих воріт

Про ковані ворота можна сказати, що це один з найпоширеніших виробів з металу, який є елегантністю і безпекою будинку одночасно. Їх основною функцією є не тільки захист від небажаних проникнень – ковані ворота є важливою ланкою загального архітектурного ансамблю і здатні своїм зовнішнім виглядом підкреслити загальний характер будь-якого будинку, зробивши його загальний вигляд гостинним і водночас неприступним, солідним і скромним.

Ковані ворота – один з найпоширеніших металевих виробів в Одесі, що є елегантною безпекою будинку. Їх основною функцією є не тільки захист від небажаних проникнень – ворота ковані є важливою ланкою загального архітектурного ансамблю і здатні своїм зовнішнім виглядом підкреслити загальний характер будь-якого будинку, зробивши його загальний вигляд гостинним і водночас неприступним, солідним і водночас скромним.

У наш час процес кування воріт проводиться лише за сучасними технологіями і лише досвідченими ковалями. Ковані ворота можуть стати основним елементом ландшафтного дизайну не тільки для шикарного особняка, але і для заміського будинку, і для сучасного котеджу.

Ворота ковані можуть бути двох типів:

  • відкритого,
  • закритого.

Відкриті ковані ворота зазвичай виробляються з візерунчастим художнім куванням, завдяки якому будь-який перехожий мимоволі починає милуватися дизайнерськими вишукуваннями різних візерунків воріт, звертаючи при цьому увагу на оформлення будинку та садово-паркові насадження.

Закриті ковані ворота, у свою чергу, виключають випадкові погляди та протяги. Однак майстер художнього кування може прикрасити їх зовнішній вигляд кованими дизайнерськими елементами – квітами, візерунками тощо. За бажанням клієнта, в закриті ковані ворота непомітно можна вбудувати системи охоронних комунікацій:

  • відеофон,
  • домофон,
  • електропривод для закриття-відкриття воріт.

Ковані ворота в місті Одеса від компанії «Авега»

З урахуванням Ваших індивідуальних потреб, ми можемо запропонувати Вам безліч ескізів кованих воріт, як і на інші ворота, оснастити їх сучасними системами автоматики, які перетворять процес експлуатації Ваших кованих воріт на комфортне та ефективне обслуговування.

5/5 - (1 vote)