г.Одесса, Космонавтов, 32, оф.7

1-й этаж

09:00 - 18:00 Сб:10.00 - 14.00

Вс - выходной

Конструктивні особливості зсувних воріт

 Статті    

Конструктивні особливості зсувних воріт

Конструкція зсувних воріт досить проста – до металевого рамного каркаса наглухо приварюється огороджувальне полотно, яке відкочується убік при відкритті отвору. Зварний каркас із труб обшивається металевими листами з однієї або двох сторін. Полотно воріт (щит) може бути також виготовлене із сендвіч панелей.

Наша компанія пропонує універсальні системи воріт, де кожна деталь виготовлена ​​на високотехнологічному обладнанні, оброблена спеціальним антикорозійним складом. Термін безперервної експлуатації та механічна надійність конструкції відкатних воріт безпосередньо залежать від застосовуваних у виробництві технологій та матеріалів.

Щоб купити відкатні ворота високої якості, треба звертатися до добре відомих компаній-виробників та обов’язково подивитися приклади виконаних фірмою робіт. Крім того, треба знати, що ворота повинні відчинятися безшумно, плавно ковзаючи по роликових напрямних. Італійська чи німецька фурнітура забезпечує безвідмовну роботу системи протягом 25-30 років. Для фіксації воріт у відкритому положенні з двох сторін встановлюються спеціальні механічні заглушки – уловлювачі.

З кожним роком продаж воріт зростає, так як дана конструкція є універсальною; за її експлуатації досягається максимальна економія простору. Зсувні ворота не створюють перешкод проїзду транспорту на вузьких путівцях. За індивідуальним замовленням вибирається будь-який колір та дизайн воріт. Можна також вибирати ручний або автоматичний спосіб керування.

Вартість відкатних воріт багато в чому залежить від якості встановленої автоматики. Вибирається автоматика для воріт з урахуванням режиму експлуатації (інтенсивний або звичайний), розмірів воріт, кліматичних умов. До стандартного набору автоматики входить: електричний привід, блок управління, радіоелементи контролю доступу.

Привід оснащується акумуляторами різної потужності. Найскладніша автоматика для воріт застосовується на промислових підприємствах, де ворота часто відкриваються і необхідно забезпечити надійний захист від проникнення сторонніх осіб. Вартість пристрою залежить також від популярності на ринку фірми-виробника. Найкращими вважаються італійські та німецькі автоматичні системи управління.

5/5 - (6 votes)