г.Одесса, Космонавтов, 32, оф.7

1-й этаж

09:00 - 18:00 Сб:10.00 - 14.00

Вс - выходной

Компанія Авега Систем Одеса

Компания Авега Систем Одесса

Будь-який солідний власник автомобіля намагається щоб його авто завжди зберігалося у надійному та комфортному місці. Хоча гараж – це одне з найбільш зручних місць зберігання автомобіля, його якість, надійність та зручність залежать від багатьох факторів, і одним з них є якісні гаражні ворота.

На ринку гаражних та в’їзних воріт побутового та промислового призначення, наша компанія Авега Систем Одеса міцно зайняла своє місце серед лідерів з 2007 року. За цей час ми придбали не тільки багатий досвід у виготовленні та встановленні воріт різних типів, але й змогли здобути репутацію надійних та якісних виробників.

Потрібні якісні гаражні ворота? Це до нас!

Наша компанія, з моменту свого заснування, є офіційним партнером німецької фірми Hormann (Херман) – європейського лідера у виробництві воріт, дверей та автоматики. Компанія Avega System відома в Одесі та області як серйозний та надійний представник якісних воріт абсолютно будь-якого типу. В асортименті нашої продукції:

  • Ролетні
  • Швидкісні
  • Рулонні
  • Підйомно-поворотні
  • Орні;
  • Відкатні;
  • Автоматичні;
  • Ковані;
  • Секційні.

Це далеко не весь список воріт, які виготовляє наша компанія. Фахівці, які працюють у нас, готові виконати будь-яке індивідуальне замовлення, у згоді з ескізами та кресленнями нашого клієнта. Для наших співробітників немає значення складності, розмірів або орнаменту воріт. Ми готові задовольнити будь-яку вимогу, побажання і навіть каприз нашого замовника.

Щоб не сумніватися в розмірах та якості будь-якого типу воріт, наші фахівці готові приїхати в будь-яке місце в Одесі та Одеській області, щоб зробити максимально точні заміри об’єктів, де будуть встановлені нові ворота.

Серед майстрів нашої компанії працюють досвідчені установники гаражних воріт, які готові виконати свою роботу «під ключ», незалежно від її складності.
Якісні гаражні ворота – гарантія та довговічність.

Займаючись виробництвом гаражних воріт протягом 10 років, наша компанія завжди готова надати гарантії та ліцензії на виробництво високоякісної продукції. Ми маємо всі дозвільні документи, сертифікати та ліцензії, які підтверджують високу якість, практичність та надійність нашої роботи.

Кількість наших замовників зростає з кожним днем ​​і багато хто з них працює з нами на постійній основі. Число наших клієнтів збільшується за рахунок вдячних відгуків тих, хто співпрацював із нами. Для наших постійних покупців ми завжди надаємо знижки та бонуси на нашу продукцію.

Ми раді будемо бачити серед них і вас!