г.Одесса, Космонавтов, 32, оф.7

1-й этаж

09:00 - 18:00 Сб:10.00 - 14.00

Вс - выходной

Гаражні ворота

Гаражні ворота

Вибір гаражних воріт для сучасних автолюбителів ґрунтується на практичності та естетичності пристосування. Уподобання на користь певного варіанту ґрунтується на кількох параметрах. Серед них розміри гаража, бажаний рівень автоматизації та вага полотна воріт який безпосередньо пов’язаний з особливостями будівлі.

Орні, підйомні та рулонні види гаражних воріт у цьому плані суттєво відрізняються.

Вибір типу воріт для гаража залежить від переваг клієнта, форми та розміру отвору, якості несучих стін.

Важлива й кількість вільного місця на під’їзній доріжці.

Того, хто звернувся до наших фахівців, вдасться оперативно вирішити проблему з організацією придбання та встановлення гаражних воріт. Допомога досвідченого майстра знадобиться керівнику підприємства або приватній особі, яка займається облаштуванням території. У кожному з цих випадків роботи з встановлення воріт, монтажу систем автоматизації та контролю проводяться швидко та якісно.

На металеві конструкції та рушійні елементи поширюється гарантія. Терміни обслуговування залежить від того, який вид воріт вибрав клієнт.

Також компанія Авега Систем Одеса пропонує широкий вибір автоматики різних виробників для гаражних воріт будь-яких типів та розмірів.

Дізнатись більше про гаражні ворота

Замовити консультацію з купівлі та встановлення гаражних воріт воріт та викликати замірника

Компанія Авега Систем Одеса пропонує такі види гаражних воріт

Зсувні (відкатні) гаражні ворота

Зсувні (відкатні) гаражні ворота

Представлений вид конструкції – затребуваний засіб захисту місць зберігання транспорту. Найчастіше використовується за наявності великих вільних просторів з обох боків гаража. Зсувні гаражні ворота часто використовуються для облаштування промислових приміщень. Міцність металу, що використовується при створенні зварного корпусу і його обшивки, сприяє отриманню потрібного протикрадіжного бар’єру.

Відкатні гаражні ворота, що встановлюються нашими спеціалістами, виготовляються згідно з раніше підготовленою проектною документацією. Виконання чітких вимог до зварних та фланцевих з’єднань дозволяють досягти довговічності та надійності виробу. У разі потреби, використовують рушійний механізм та автоматику.

Використання зсувної конструкції вимагає наявності вільного простору для відкочування комірного полотна праворуч або зліва від отвору.

Відкатні гаражні ворота

Дізнатись більше про зсувні гаражні ворота

Підйомно-поворотні гаражні ворота

Підйомно-поворотні гаражні ворота

Варіант з вертикальним рушійним механізмом є актуальним для тих випадків, коли гараж є частиною будинку або відсутній вільний простір з боків гаража. Використання електроприводу з дистанційним керуванням виключає будь-які проблеми з в’їздом та виїздом. Міцність конструкції підйомно-поворотних воріт та використання електронного захисту дозволяє створити належний бар’єр для недоброзичливців. При виборі таких воріт важливо, щоб приводні механізми та рама були виготовлені з якісного матеріалу. Це забезпечить безперебійну роботу багато років.

Для більшості водіїв підйомно-поворотна брама гаража з електроприводом є оптимальним варіантом. Серед явних переваг – можливість дистанційного керування за допомогою пульта. Для відкриття не доведеться виходити з машини, що дуже зручно взимку або в дощову погоду. Побажавши встановити підйомну конструкцію слід звернути увагу на необхідність монтажу напрямних і наявність додаткового простору у верхній частині воріт.

Підйомно-поворотні гаражні ворота

Дізнатись більше про підйомно-поворотні гаражні ворота

Розпашні гаражні ворота

Розпашні гаражні ворота

Цей варіант гаражних воріт з металевою основою відрізняється невисокою вартістю та можливістю експлуатації без застосування додаткових механізмів. Однак, для більшого комфорту можливе встановлення автоматики для гаражних воріт.

Побажав замовити установку розпашних гаражних воріт варто врахувати, що вони відриваються в певному радіусі перед гаражем і вимагають вільного простору. Їх можна використовувати у випадку, коли будівництво знаходиться на ділянці з наявністю такого простору. У наших спеціалістів можна замовити виготовлення таких воріт із різними видами обшивки. Залежно від міцності, яку побажав отримати клієнт, може бути використаний листовий матеріал із алюмінію або нержавіючої сталі різної товщини.

Розпашні гаражні ворота

Дізнатись більше про розпашні гаражні ворота

Рулонні (ролетні) гаражні ворота

Рулонні (ролетні) гаражні ворота

Рулонні гаражні ворота не займають місця на під’їзній території. Під час відкриття вузькі горизонтальні планки рухаються вздовж напрямних, встановлених з обох боків отвору. Такі елементи збираються на вал, розташований у касеті під стелею гаража. Планка рулонних воріт виготовляється з алюмінію або сталі.

Подібна конструкція чудово вписується в дизайн сучасних гаражів. У плані забезпечення безпеки власності сучасні ролетні гаражні ворота не менш ефективні за інші конструкції.

Великий вибір автоматики, додаткових пристроїв та аксесуарів роблять експлуатацію рулонних гаражних воріт простою та комфортною.

Рулонні гаражні ворота

Дізнатись докладніше про рулонні гаражні ворота

Секційні гаражні ворота

Секційні гаражні ворота

Даний вид гаражних воріт за своєю конструкцією схожі на рулонний тип воріт, проте мають у своїй конструкції ширші та товстіші сендвіч-панелі, що забезпечують підвищену стійкість до зовнішнього проникнення. За рахунок наявності поліуретанового наповнювача секційні гаражні ворота мають більшу теплоізоляцію. Можуть мати ручний або електромеханічний тип управління.

Можливість встановлення якісної автоматики дає додаткові переваги на користь вибору гаражних воріт секційного типу.

Секційні гаражні ворота

Дізнатись більше про секційні гаражні ворота

Відео гаражних воріт

приклади виконаних робіт нашої компанії

Приклади виконаних робіт компанії Авега Систем Одеса

Гаражні ворота Одеса

Ворота гаражні підйомні

Промислові гаражні ворота

Ворота для окремого гаражу

Ворота гаражні Одеса

Ворота гаражні Одеса

Автоматичні гаражні ворота

Секційні гаражні ворота

Подивитися більше наших робіт можна тут – ФОТО ГАРАЖНИХ ВОРОТ

Купити гаражні ворота в Одесі

Замовити консультацію та викликати замірника