г.Одесса, Космонавтов, 32, оф.7

1-й этаж

09:00 - 18:00 Сб:10.00 - 14.00

Вс - выходной

Компанія FAAC – купити продукцію FAAC в Одесі

Компанія FAAC – купити продукцію FAAC в Одесі

Італійська компанія FAAC, що є одним з європейських лідерів у виробництві автоматичних воріт і дверей, була заснована в 1965 році.

Фірма ФААК однією з перших застосувала гідравлічні системи для автоматизації воріт.

В основі виробництва використовуються новітні технології світового класу та винаходи в галузі автоматики.

Фірма Авега Систем є офіційним представником компанії «FAAC» в Україні та пропонує купити в Одесі та області продукцію компанії ФААК.

Ми здійснюємо продаж, доставку, встановлення та технічний супровід купленої у нас техніки.

Купити продукцію FAAC в Одесі

Замовити консультацію з купівлі та встановлення продукції ФААК

Основні напрямки діяльності компанії FAAC

  • Автоматика для воріт (орних, відкатних, гаражних)

Автоматика для воріт – це зручний варіант для тих, хто мріє про спрощення автоматизації роботи своїх воріт. Несприятливі погодні умови, частота відкривання та закривання важких воріт може негативно впливати на довговічність експлуатації автоматики для воріт. Саме тому автоматика ФААК розрахована на роботу в несприятливих умовах і набагато зручніша та безпечніша за системи інших компаній.

  • Автоматичні шлагбауми

Організацією режиму пропуск-контроль машини та запобігання несанкціонованому доступу на закриту територію управляють шлагбауми. Компанія FAAC розробила автоматику для шлагбаумів FAAC 617, FAAC 620, FAAC 640. Шлагбауми FAAC мають дуже міцну конструкцію та розраховані на тривалу інтенсивну експлуатацію.

  • Електроприводи для ролет та маркіз

Внутрівальні електроприводи призначені для автоматизації рольворот, рольставнів, сонцезахисних маркіз, екранів та жалюзі. Продукція FAAC відрізняється високою якістю виконання, підвищеною надійністю. Підходить для основного типу валів, що застосовуються також іншими виробниками рольставнів. Це восьмигранні вали: 40 мм, 60 мм, 70 мм та 102 мм. Модельний ряд складається з більш як 30 різних приводів.

  • Боллард та контроль доступу

Автоматичний висувний дорожній блокатор FAAC рекомендується для регулювання руху автомобілів у житлових комплексах, забезпечуючи якісний контроль доступу. Керування блокатором може бути запрограмоване для автоматичної роботи.

  • Автоматичні двері.

Двері FAAC взяли все найкраще біля дверей класу люкс і розробили свої інноваційні рішення в середньому ціновому сегменті.

Переглянути більше наших робіт можна ТУТ

Придбати FAAC в Одесі

Замовити консультацію та викликати замірника