г.Одесса, Космонавтов, 32, оф.7

1-й этаж

09:00 - 18:00 Сб:10.00 - 14.00

Вс - выходной

Компанія Erreka – купити продукцію Еррека в Одесі

Компанія Erreka - купити продукцію Еррека в Одесі

Компанія «ERREKA» успішно працює у сегменті автоматизації воріт з 1982 року.

Основна частина асортименту проектується та випускається потужностями власного виробництва.

Споживчі запити користувачів задовольняються представництвами фірми. Доступність для замовників організована розташуванням мережі у регіонах п’яти континентів.

Фірма Авега Систем, офіційний представник компанії «Erreka» в Україні, пропонує купити в Одесі та області продукцію компанії Еррека.

Ми здійснюємо продаж, доставку, встановлення та технічний супровід купленої у нас техніки.

Купити продукцію Erreka в Одесі

Замовити консультацію з купівлі та встановлення продукції Еррека

Основні переваги співпраці з компанією Erreka

Головна цінність компанії – її замовники та якість обслуговування, що регулярно вдосконалюється відповідно до запитів клієнтів. Продукція компанії випускається за сучасними технологічними стандартами. Передбачені нюанси, за допомогою яких продукція використовується комфортно. Пропоноване обладнання надійне в експлуатації. Якість та ергономічність підтверджуються тестуваннями на виробництві, а також відгуками покупців.

Забезпечення безпеки продукції підтверджено її добровільною сертифікацією відповідно до міжнародних стандартів якості. Керівництво націлене на принципи захисту довкілля, охорони праці співробітників, дотримання інтересів клієнтів та безпеки споживачів.

У «ERREKA» організовано умови для скорочення термінів постачання, прописаних у сервісній гарантії. Мережа дистриб’юторів робить продукцію доступнішою у будь-якому регіоні. Постачання у регіонах з торговими представництвами здійснюються протягом доби. Консультації та ремонтні роботи виявляються протягом двох днів. В інших країнах постачання виконуються протягом трьох тижнів.

Продукція компанії «ERREKA»

Фахівці на виробництві мають необхідну технічну кваліфікацію. Більшість продукції проектується і виробляється своєю командою «ERREKA-Автоматика». Каталог продукції складається з широкого спектру обладнання, призначеного для автоматизації вхідних груп різного типу:

  • приводи для гаражних та розпашних воріт, дверей та ролет;
  • системи автоматизації воріт, вхідних дверей, гаражних ролет;
  • автоматизовані шлагбауми;

Споживачу пропонується автоматика та комплекти для розпашних та відкатних воріт, секційних воріт для приватного сектору та для промислового застосування, та систем контролю, пов’язаних із цим напрямком. Автоматика та приводи ЕРРЕКА для ролет високої якості, відрізняється безшумністю та швидкістю.

Також запропоновано вибір автоматичних шлагбаумів для приватного використання та контролю для парковок, блоки керування на фотоелементах. Це приймачі та передавачі для віддаленого радіокерування гаражними воротами, системи контролю та керування доступом прохідних точок. Продукція обладнана системою внутрішнього контролю безпеки. Пропоноване обладнання адаптивне до вхідних груп різних типів, що забезпечує легкість збирання та надійність в експлуатації.

У компанії підібрано команду професіоналів з технічного забезпечення автоматизації вхідних груп приватних територій, комерційних та промислових зон. На запит клієнта буде розраховано оптимальне технічне рішення для реалізації його проекту. Незалежно від сфери застосування обладнання, досвід вирішення складних завдань допоможе виконати проекти будь-якого ступеня складності.

Приклади наших робіт

купити продукцію Erreka в Одесі

купити автоматику Erreka в Одесі

купити автоматику Erreka для воріт в Одесі

купити автоматику Erreka з установкою в Одесі

Переглянути більше наших робіт можна ТУТ

Купити Еррека в Одесі

Замовити консультацію та викликати замірника