г.Одесса, Космонавтов, 32, оф.7

1-й этаж

09:00 - 18:00 Сб:10.00 - 14.00

Вс - выходной

Домофони та відеоспостереження – продаж, встановлення

Домофони та відеоспостереження - продаж, встановлення

Однією з основних потреб людини згідно з теорією Абрахама Маслоу є безпека. Саме надійність та повна впевненість у завтрашньому дні – ось що необхідне для повноцінної життєдіяльності будь-якого індивіда.

Готова система відеоспостереження – це чудовий спосіб забезпечити людині комфорт та спокій за себе, свою сім’ю та майно. З їхньою допомогою послуги охорони вам більше не знадобляться, а територія буде надійно захищена від небажаних подій. Достатньо одного разу вкластися в покупку даного обладнання. Тим більше, що в уже готових системах відеоспостереження процес монтажу не становить особливої ​​складності.

Компанія Авега Систем Одеса пропонує якісні системи відеоспостереження та домофони.

Наша компанія здійснює продаж, доставку, встановлення та гарантійне обслуговування придбаної у нас техніки.

Домофони та відеоспостереження Одеса

Замовити консультацію з купівлі та встановлення домофонів та відеоспостереження в Одесі та викликати замірника

ЯК ВСТАНОВИТИ ДОМОФОН І ВІДЕОНОБСЛУГОВУВАННЯ В ОДЕСІ

Домофони та відеоспостереження - продаж, встановлення

ПРОВОДИМО КОНСУЛЬТАЦІЮ

Консультація для встановлення домофону

УТОЧНЮЄМО НЕОБХІДНІ ДАНІ

Підбір домофонів та систем відеоспостереження

ПІДБИРАЄМО ОПТИМАЛЬНИЙ ВАРІАНТ

Доставка домофонів в Одесі.

ДОСТАВЛЯЄМО

Установка систем відеоспостереження в Одесі

МОНТУЄМО ОБЛАДНАННЯ

Гарантія на домофони в Одесі

НАДАЄМО ГАРАНТІЮ

Райони обслуговування

 • Київський район
 • Приморський район
 • Малинівський район
 • Суворівський район
 • Селище Котовського
 • Селище Таїрова
 • Черемушки
 • Молдаванка
 • Ленселище
 • Слобідка
 • Пересип
 • Фонтанка
 • Овідіополь
 • Сухий Лиман
 • Нерубайське
 • Усатове
 • Чорноморськ (Іллічівськ)
 • Одеська область

Райони обслуговування

Система відеоспостереження сьогодні є готовим комплектом обладнання, що включає елементи, необхідні для повноцінного та якісного контролю. Вона може бути встановлена ​​будь-де: в будинку, на присадибній ділянці, в гаражі або на вулиці. Кожен комплекс включає ряд складових частин:

 • камеру
 • відеореєстратор
 • систему харчування
 • кабелі, необхідні для підключення
 • пульт керування.

Залежно від ваших цілей, фахівець допоможе вам підібрати відповідний комплект системи відеоспостереження, який відповідає всім вимогам та стандартам. Кожен з них має такі переваги:

Економічні. Допомога кваліфікованого спеціаліста-монтажника так необов’язково оскільки легко встановити і налаштувати готову систему відеоспостереження можна самостійно. Тим самим ви заощадите і час, і гроші.

Повний пакет всіх складових. Вам не потрібно вибирати камери, монітори та інші необхідні деталі системи, адже вони вже йдуть у комплекті.

Проста та зрозуміла схема-інструкція. Вона дозволить самостійно здійснити монтаж обладнання навіть новачкові.

Низька вартість. Купівля готового комплекту обійдеться в рази дешевше ніж придбання окремих частин системи відеоспостереження.

Процес монтажу справді не такий важкий, як здається. Насамперед розпакувавши та підготувавши обладнання до установки необхідно одразу визначитися з місцезнаходженням камер відеоспостереження. Вони повинні кріпитися у тих місцях, де радіус огляду буде оптимальним. Після цього забезпечте підключення оглядового обладнання безпосередньо до відеореєстратора. Зробити це можна за допомогою кабелів, які йдуть прямо у комплекті. Завершальним кроком є ​​підключення відеореєстратора до монітора комп’ютера або телевізора.

Домофони та відеоспостереження Одеса

Замовити консультацію з купівлі та встановлення домофонів та відеоспостереження в Одесі та викликати замірника

Домофони та відеоспостереження Одеса

Домофонні системи є відмінним способом захисту себе від зловмисників або інших непроханих гостей. В даний час виробники пропонують велику кількість різних систем домофонного типу.

Abb-welcome є сучасним домофонним пристроєм. Однією з переваг цієї системи є дизайн. Витончені лінії ідеально виглядають в інтер’єрі будь-якої квартири. Даний тип домофона буде добре вписуватися в будь-яке стилістичне напрямок.

Звичайна домофонна система складається з кількох складових:

 • абонентський пристрій;
 • контролер;
 • станція для дзвінка.

Якщо клієнта виникає бажання, то виробник може доповнити домофонну систему потрібними компонентами.

Існує два типи станцій. До першого типу належать аудіостанції. Другий тип станцій укомплектований відеосистемою. Панель для виклику випускається у двох колірних рішеннях. Зокрема, вона може бути білого або сталевого кольору. Вона варто сказати про те, що вона виконується із сталі високої якості.

Станція для аудіовикликів може бути зроблена в різних варіантах. Модулі можуть бути виготовлені від 1 до 5 клавіш. Технічні можливості станції дозволяють здійснювати обслуговування 15 абонентів одночасно. Крім цього, вона включає такі технічні характеристики, як:

 • гучний зв’язок;
 • ефект підсвічування;
 • спеціальний пристрій, який прибирає перешкоди та робить зв’язок чистішим.

Також є нічний режим, перемикання на цю функцію здійснюється автоматично.

Моделі, які мають функцію відеозв’язку, включають чотири модулі. Це означає, що вони можуть одночасно обслуговувати 12 абонентів.

Ця станція включає таке обладнання, як:

 1. Відеокамера високої якості.
 2. Функція нічний режим. Система автоматично перемикається на нічний режим.

Існує два типи картинки, а саме, чорно-біла та кольорова.

Модуль звуку працює у двосторонньому режимі.

Робота пристрою здійснюється за допомогою системного контролера. Цей компонент системи здійснює контроль над усіма складовими, забезпечує діяльність замку та стежить за освітленням.

Існує кілька спеціальних функцій, якими постачаються сучасні домофони.

Панель, яка обладнана функцією відео. За допомогою неї можна робити знімки відвідувачів без господарів квартири. Знімок гостя здійснюється автоматично. Ця функція є дуже зручною, оскільки у власників житла з’являється можливість побачити, хто приходив до них під час їхньої відсутності.

Домофони та відеоспостереження Одеса

Аудіосистема представлена як трубки. На ній розташовані 3 кнопки, за допомогою яких можна регулювати гучність, здійснювати відчинення дверей і включати освітлення. Керувати цією системою дуже просто.

Існує також пристрій, який доповнений дисплеєм. На дисплеї відображаються такі функції домофону, як регулювання гучності, відкриття замка, підсвічування, дзвінок та меню.

Дана домофонна система може бути випущена в трьох колірних рішеннях:

 • біле матове забарвлення;
 • антрацит матова;
 • сріблястий колір.

Домофони та відеоспостереження Одеса

Замовити консультацію з купівлі та встановлення домофонів та відеоспостереження в Одесі та викликати замірника

В даний час більшість людей замислюються про свою безпеку, а також про безпеку близьких людей. Тому варто замислитися над тим, щоб зробити свій будинок максимально захищеним. Одним із етапів захисту є домофонні системи. Вони дозволяють на відстані дізнатися, хто має намір прийти до будинку. Якщо є можливість, то рекомендується встановити систему, яка має відеофункцію. Такий зв’язок дуже зручний, тому що є можливість побачити того, хто завітав у гості. До того ж, без господарів система автоматично робитиме фото тих людей, які дзвонили в домофон.

Зараз важко уявити багатоквартирний будинок без домофону. Зазвичай домофонні системи встановлюються забудовником. Але у мешканців будинку завжди є можливість вибору, тому варто задуматися про те, щоб замінити свій стандартний домофон на новий і сучасний. Технології не стоять дома, вони весь час рухаються вперед. У зв’язку з цим варто придивитися до новинок домофонного виробництва. Наприклад, підсвічування в нічний час є чудовою перевагою перед старими домофонними системами. Уявіть: людина у темний час доби підходить до дверей під’їзду, і перед нею вмикається світло. Це дуже зручно, щоб побачити, на яку кнопку натискати.

Зараз важко уявити людину, яка виходить із квартири для того, щоб відкрити під’їзні двері. Домофонними системами забезпечені всі багатоквартирні будинки. Для їх удосконалення варто звернути увагу на наші домофони, оскільки вони поєднують у собі нові технологічні розробки та простоту використання.