г.Одесса, Космонавтов, 32, оф.7

1-й этаж

09:00 - 18:00 Сб:10.00 - 14.00

Вс - выходной

Компанія BFT – купити продукцію БФТ в Одесі

Компанія BFT - купити продукцію БФТ в Одесі.

Автоматизація – основний процес у сучасному світі, оскільки вона допомагає заощадити сили та час. Автоматизовані ворота, шлагбауми та бар’єри є гарантією повсякденної зручності та комфорту.

Лідер світового ринку з автоматизації воріт та шлагбаумів, компанія BTF, готова запропонувати жителям України свої послуги та широкий асортимент товарів, а саме – сучасну інноваційну автоматику найвищої якості.

Продукція компанії представлена ​​по всьому світу, а в офісах, що розташовані в 11 країнах, консультують з питань придбання автоматики та надають послуги сервісної підтримки та навчання спеціалістів.

Фірма Авега Систем, офіційний представник компанії «BFT» в Україні, пропонує купити в Одесі та області продукцію компанії БФТ.

Ми здійснюємо продаж, доставку, встановлення та технічний супровід купленої у нас техніки.

Купити продукцію BFT в Одесі.

Замовити консультацію з купівлі та встановлення продукції БФТ

Лідер світового ринку з автоматизації воріт та шлагбаумів, компанія BTF, готова запропонувати жителям України свої послуги та широкий асортимент товарів, а саме – сучасну інноваційну автоматику найвищої якості. Продукція компанії представлена ​​по всьому світу, а в офісах, що розташовані в 11 країнах, консультують з питань придбання автоматики та надають послуги сервісної підтримки та навчання спеціалістів.

Компанія BTF має тривалий досвід розробок та експлуатації автоматики. Протягом 35 років досвідчені технологи та електрики створюють надійний продукт, максимально впроваджуючи сучасні технології, що відповідають Європейським стандартам. Про це свідчить велика база товарів у каталозі на сайті виробника. Крім того, у виробництві регулярно з’являються новинки з покращеними характеристиками.

Компанія BFT пропонує такі види автоматики:

 • Автоматика для різних видів воріт: відкатних, орних, гаражних, промислових;
 • Шлагбауми автоматичні;
 • Двері автоматичні;
 • Системи контролю доступу;
 • Висувні стовпи-блокатори (болларди).

Крім того, у компанії БФТ можна придбати:

 • Елементи управління та радіокерування: універсальні пульти дистанційного керування, настінні кнопки управління, ключі-вимикачі, брелоки, панелі та детектори;
 • Елементи безпеки: сигнальні лампи, фотоелементи, світлофор, вимикачі, а також супутні товари для кріплення та захисту елементів;
 • Обладнання для різних видів воріт;
 • Комплектуючі для шлагбаумів.

Технології компанії гарантують безпеку та стабільність експлуатації автоматики за рахунок високої якості та використання робочої напруги в 24V.

Є можливість підключення системи безперебійного живлення, якщо є проблеми з подачею напруги або при його відсутності. Якщо раптом відбудеться відключення електроенергії, всі механізми для автоматичних воріт та шлагбаумів можна відкрити вручну.

Додаткові функції автоматики BTF:

 • Встановлення уповільненого режиму відкриття стулки;
 • Миттєва зупинка або рух стулок у протилежний бік під час зіткнення з перешкодою;
 • Регульована швидкість відкриття та закриття воріт, залежно від їхньої ваги.

Компанія BTF подбала про спрощену процедуру встановлення свого обладнання. Автоматика компанії працює за технологією FAST-NET, яка, на відміну від автоматики інших марок, є великим плюсом при монтажі: полегшує та спрощує технологію встановлення пристроїв. Обладнання, що підключається, розпізнається автоматично, тому при підключенні система в налаштуваннях не потребує.

Є можливість підключення аксесуарів за будь-якою схемою, як послідовною, так і паралельною. Конструкції модульні, що підключаються за допомогою викрутки. Є синхронізація всіх фотоелементів безпеки. Працездатність елементів системи регулюється внутрішніми електронними комунікаціями.

Докладніше ознайомитися з усіма нюансами роботи продукції ви зможете зв’язавшись із нашими фахівцями.

Компанія BTF відкрита для співпраці та зацікавлена ​​у максимально комфортній роботі для дилерів, в основі відносин з якими лежить ідея партнерського бізнесу.

Переглянути більше наших робіт можна ТУТ

Купити BFT в Одесі

Замовити консультацію та викликати замірника