г.Одесса, Космонавтов, 32, оф.7

1-й этаж

09:00 - 18:00 Сб:10.00 - 14.00

Вс - выходной

Автоматичні ролетні ворота для гаража

 Статті    

Автоматичні ролетні ворота для гаражаВласники автомобільних гаражів або ті, хто тільки починає замислюватися про їх придбання чи будівництво, стикаються з одним досить неоднозначним питанням — якими ж мають бути, власне, ворота. Варіантів досить багато: від найпростіших на «ручній тязі», так би мовити, до найтехнологічніших, чи не з комп’ютерним керуванням. Однак, якщо брати основні фактори вибору: надійність, у тому числі і стійкість до проникнення, ціна та зручність, більшість віддають перевагу ролетним системам. Зупинимося на них трохи докладніше.

Автоматичні ролетні ворота для гаража – що це таке?

Ворота ролетної системи з’явилися недавно. Так як попит на віконні та дверні ролети був досить високий, виробники вирішили на цьому не обмежуватися і згодом розробили приблизно таку ж систему і для гаражних воріт, для чого були збільшені габарити жалюзі. Міцність теж не залишили поза увагою – посилення всієї конструкції в цілому і кожній з її частин дало в результаті надійний механізм, стійкий до розтину та механічних пошкоджень.

Підбиваємо підсумки. Ролетні гаражні, ще їх називають “рулонними”, ворота – ні що інше, як віконні та дверні рольставні, до яких вже багато хто звикли, тільки більш міцні та більшого розміру. Є, щоправда, одна відмінність гаражні рулонні ворота можуть відкриватися не тільки вгору, а й убік.

Комплектація автоматичних гаражних воріт

Комплект ролетних гаражних воріт включає три головні елементи, це:

  • полотно, що складається з безлічі скріплених між собою поздовжніми замками вузьких профілів;
  • короб, у якому знаходиться вал, призначений для скручування полотна;
  • напрямні профілі.

Крім основних елементів, система ролетних воріт може бути оснащена і додатковими, такими як:

  • ригельні замки;
  • датчики охоронних та протипожежних систем;
  • системи дистанційного керування;
  • звуконепроникні ущільнювачі;
  • системи електричного підігріву;
  • системи реагування на перешкоди;
  • шлагбаум.

Способи управління

Перші ролетні гаражні ворота працювали виключно на «ручному приводі», тобто відкривалися тільки вручну, що було вкрай незручно і знижувало актуальність їх застосування. Згодом їх механізм оснастили електроприводом та системою дистанційного керування. Стало непотрібним виходити з машини та йти відчиняти ворота гаража, це цілком можна зробити і із салону автомобіля. Особливо добре переваги електроніки відчуваються, коли катастрофічно не вистачає часу, або ж на вулиці погода «з рук геть». Жінки-водії також оцінили систему дистанційного керування — тепер не треба довго мучитися з важкими стулками воріт.

Безпека

Механізм ролетних воріт працює автоматично від електроприводу, і це може викликати “виникнення травм” або “псування майна”. Досить казенні вирази, проте вони практично повністю розкривають ризики, які найчастіше супроводжують використання такого типу воріт. Затихла, наприклад, машина між напрямними, а полотно вже опускається, або непосидюча дитина “сує пальці куди не треба”. Це питання легко вирішується установкою системи реагування на перешкоди. Завдяки сигналам сенсорних датчиків полотно ролетних воріт моментально зупиняється, якщо на його шляху є якась перешкода.

Зовнішній вигляд

Ринок виробників ролетних гаражних воріт відрізняється великим спектром дизайнерських рішень та практично ні чим не обмеженою палітрою фарб виконання. Тут все залежить лише від вас. Стандартним і найбільш бюджетним варіантом є білий колір, проте, якщо врахувати, що різниця в ціні буде несуттєвою, можна спробувати і якесь інше цікавіше рішення.

Функціональність

Функціональність для ролетних гаражних воріт є чи не головною характеристикою при їх виборі. Наприклад, якщо регіон, де ви проживаєте, відрізняється суворими зимами та низькими температурними порогами, то питання зледеніння ролетного полотна, як ніколи, актуальне. Відмінним вирішенням цієї проблеми може стати електричне обігрів конструкції. Також досить гарною опцією є охоронна система, що реагує на спроби проникнення. У деяких страхових компаніях навіть звертають на це увагу значно пом’якшуючи умови договору страхування. Список функціональних рішень для ролетних автоматичних воріт не обмежується лише переліченими вище і залежить від безлічі суб’єктивних факторів.

Встановлення

До питання встановлення ролетних воріт варто підходити якнайсерйозніше, адже дана конструкція служить, перш за все, для збереження безпеки майна. Правильність роботи механіки та надійність конструкції тут безпосередньо залежать від якості монтажних робіт. Тому встановлення та ремонт ролетних воріт варто довіряти лише професійним фахівцям.

5/5 - (9 votes)