г.Одесса, Космонавтов, 32, оф.7

1-й этаж

09:00 - 18:00 Сб:10.00 - 14.00

Вс - выходной

Купити автоматичні та гаражні ролети в Одесі

Купити автоматичні та гаражні ролети в Одесі

Наша кампанія пропонує продаж та монтаж готових автоматичних захисних ролетів в Одесі, Чорноморську, Южному, та інших містах та населених пунктах Одеської області.

Основним матеріалом для виготовлення автоматичних ролет є алюміній, який забезпечує високу міцність, надійність, екологічну чистоту, антикорозійну стійкість, несприйнятливість до впливу атмосферних опадів та перепадів температур при тривалому збереженні презентабельного зовнішнього вигляду.

Весь широкий асортимент ролетних систем можна розділити на: ролети-рольставні, ролетні ворота, ролетні ґрати.

Розглянемо докладніше кожен із них.

Компанія Авега Систем Одеса пропонує купити автоматичні захисні ролети.

Ми здійснюємо замір, виготовлення та встановлення ролетів з урахуванням усіх вимог замовника.

Замовити автоматичні ролети в Одесі.

Замовити консультацію з купівлі та встановлення автоматичних ролет та викликати замірника

ЯК КУПИТИ АВТОМАТИЧНІ ГАРАЖНІ РОЛЕТИ В ОДЕСІ

ЯК КУПИТИ АВТОМАТИЧНІ ГАРАЖНІ РОЛЕТИ В ОДЕСІ

КОНСУЛЬТУЄМО

Замір для встановлення автоматичних та гаражних ролетів в Одесі

ЗАМІРЮЄМО

Виготовлення автоматичних та гаражних ролет в Одесі

ВИГОТОВЛЮЄМ

Доставка автоматичних та гаражних ролет в Одесі

ДОСТАВЛЯЄМО

Установка автоматичних та гаражних ролет Одеса

ВСТАНОВЛЮЄМО

Гарантія на автоматичні та гаражні ролети в Одесі

НАДАЄМО ГАРАНТІЮ

Райони обслуговування

 • Київський район
 • Приморський район
 • Малинівський район
 • Суворівський район
 • Селище Котовського
 • Селище Таїрова
 • Черемушки
 • Молдаванка
 • Ленселище
 • Слобідка
 • Пересип
 • Фонтанка
 • Овідіополь
 • Сухий Лиман
 • Нерубайське
 • Усатове
 • Чорноморськ (Іллічівськ)
 • Одеська область

Райони обслуговування

Ролетні ворота автоматичні

види та типи

Полотно ролети-рольставні складається з пінозаповнених, або екструдованих (ціліснотягнутих) профілів. Залежно від розміру виробу можна підібрати один із семи пінозаповнених профілів (від 39 до 55 мм заввишки) та трьох екструдованих (повішеної міцності) профілів (заввишки 44 і 55мм.).

Остання ламель полотна – «нижня планка», або «кінцевий профіль» виконується з екструдованого профілю спеціального перерізу з метою підвищення протизламних властивостей ролети. Рух ролетного полотна при намотуванні-розмотуванні забезпечують напрямні шини виготовлені способом екструдування і за своїм призначенням бувають стандартні, посилені та спеціальні (кутові, дистанційні, здвоєні).

Захисні короби, в які намотується полотно ролети і бічні кришки до них, підбираються в залежності від висоти профілю, висоти самої ролети, вимог до жорсткості конструкції.

Форма захисного короба та бічних кришок може бути скошена 45 і 90 градусів, кругла та напівкругла. Управління рольставнями в залежності від їх ваги та розміру може здійснюватися як вручну, так і автоматично за допомогою системи електронного управління та вбудованого внутрішньовального електроприводу ролети.

Ролетні ворота, вони ж – гаражні рольставні або рулонні ворота, монтують на отвори в торгових центрах, виробничих цехах та складських приміщеннях, гаражах, а також на отворах огорож як в’їзні ворота. Компактна конструкція ролетних воріт дозволяє встановлювати їх у приміщеннях з великою кількістю інженерних комунікацій (водопровід, електропроводка, вентиляційні канали та ін.).

Монтаж гаражних ролет можливий як на отвір, так і в отвір коробом назовні, або всередину приміщення. Максимальна ширина отвору для монтажу ролетних воріт до 7м, а площа може досягати 21м2. Алюмінієвий профіль ролетних гаражних воріт виробляється 16-ти кольорів з м’яким і твердим пінним наповнювачем, а екструдовані профілі – вентиляційні та оглядові в 12 кольорах.

Профілі для ролетних воріт, на відміну від ролет-рольставен, виготовляються з більш товстої алюмінієвої стрічки. Висота профілів для гаражних ролетів – 77 мм, товщина -19 мм. Вентиляційні профілі дозволяють забезпечити додатковий повітрообмін та покращити вентиляцію гаража, а частковий огляд та додаткове природне освітлення гаража забезпечує наявність спеціальних оглядових профілів із спеціальною полікарбонатною прозорою вставкою.

Ворота із внутрішньовальним електроприводом та автоматичним керуванням оснащуються системою аварійного ручного підйому, якою можна скористатися, щоб відкрити ворота, у разі відключення електроенергії.

Ролетні решітки забезпечують сучасний зовнішній вигляд вітрин одночасно з їх надійним захистом. Рулонні грати є візитною карткою сучасних торгових центрів та магазинів та гармонійно поєднуються з екстер’єром будівлі та інтер’єром внутрішніх приміщень. Під захистом ролетних ґрат вітрини видно навіть уночі. Сертифікований протизламний захист дозволяє успішно застосовувати решітки на світло-прозорих фасадах для охорони офісів та банків, кафе, ресторанів та нічних клубів.

Полотно ролетних решіток виготовляють з алюмінієвих «суцільнотягнутих» одностінних і двостінних профілів підвищеної міцності з прямокутними віконцями. Висота профілів – від 63 до 77мм.

Максимальні розміри рулонних ґрат, аналогічні максимальним розмірам рулонних воріт. Крім того, рулонні решітки мають високий захист від злому, в тому числі і завдяки спеціальному фіксуючому профілю призначеному для з’єднання полотна з валом і несанкціонованому підйому решітки. Рулонні грати випускаються в 16-ти кращих кольорах RAL.

Як говорилося раніше, ролетні системи може бути, як із ручним, для порівняно невеликих розмірів, і з автоматичним управлінням, будь-яких розмірів. Особливо слід зазначити автоматику для ролетних систем.

Автоматичне управління ролетними системами може здійснюватися кількома способами: натисканням стаціонарної кнопки, або поворотом ключа, у системі «замок-вимикач», і навіть найпоширенішим способом-натисканням кнопки дистанційного (переносного) пульта управління.

Сигнал з вищевказаних пристроїв надходить в блок управління ролети, який, у свою чергу, подає команду безпосередньо на електропривод ролети, ролетних воріт, або ролетних грат. Системи автоматичного управління сконструйовані таким чином, щоб мати можливість керувати як однією ролетою, так і кількома ролетами одночасно.

Це буває необхідно, коли комплекс ролетного захисту включаться до системи управління розумний будинок. Асортимент електроприводів та елементів керування для ролетних систем, пропонований нашою компанією, досить широкий і заздрить, від побажань замовника та технічних вимог виробника.

Для забезпечення надійної та безпечної роботи автоматичних ролет важливо правильно підібрати електропривод ролет та систему захисту від перепадів напруги.

Купити ролетні грати в Одесі

Замовити консультацію з купівлі та встановлення, викликати замірника

Ворота рулонні гаражні

Гаражні рулонні ворота Hörmann RollMatic урівноважені за допомогою пружинного компенсатора, оснащені вбудованим пристроєм захисту від підняття воріт під час злому. Системи пружин із подвійними пружинами розтягування розташованими всередині збоку. Крім автоматичного керування, внутрішні рулонні ворота можуть керуватися вручну за допомогою ручної ланцюгової тяги з редуктором.

Комплектуються автоматичні рулонні ворота лише приводом RollMatic компанії Hörmann. Полотно воріт має вигляд рулону з алюмінієвих ламелей заввишки 77мм. заповнених твердим поліуретаном із вбудованими анкерами.

Montaje Rollmatic Hormann

Промислові рулонні ворота та грати Hormann

Рулонні ворота іноді звані в побуті ролетні ворота вироблені компанією Hormann відрізняються функціональною надійністю і довгим терміном служби, тому що вони є гармонійною системою розробленою і випущеною однією компанією, що забезпечує високу ефективність роботи.

Принцип роботи даних воріт полягає в намотуванні-розмотуванні полотна воріт на вал, що керується вручну, або автоматично за допомогою електроприводу. Ці ворота великих розмірів призначені для інтенсивної експлуатації на великих перевантажувальних комплексах, торгових центрах, підприємствах з переробки відходів та інших важких умовах експлуатації.

Рулонні грати завдяки своїй компактній конструкції підходять для використання в торгових центрах для розділення торгових площ. Рулонні решітки керуються також або вручну, за допомогою ланцюгової тяги, тягового троса або за допомогою автоматичного електроприводу.

Приклади наших робіт

Купити автоматичні ролети в Одесі

Купити автоматичні ролети в Одесі

Купити автоматичні ролети в Одесі

Купити автоматичні ролети в Одесі

Подивитися більше наших робіт можна тут – ФОТО РОЛЕТНИХ СИСТЕМ

Насамкінець хотілося б назвати безумовні переваги ролетних систем – це:

 • висока стійкість до виникнення подряпин, мікротріщин та відшаровування;
 • стійкістю до негативного впливу ультрафіолетових променів, перепадів температур та атмосферних опадів;
  висока антикорозійна стійкість;
 • стійкістю до впливу агресивних середовищ: миючих засобів, пар розчинників, лугів та ін.,

Купити ролетні ворота

Замовити консультацію та викликати замірника